با این که سه امتیاز حساس دیدار خارج از خانه برابر فولاد کمی تا قسمتی از فشار ها بر روی کادرفنی و بازیکنان کاسته است، اما بازی های ضعیف و بی هدف سرخپوشان همچنان ادامه دارد و تفاوت آنچنانی در عملکرد تیم مشاهده نمی شود.

به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و ساپیای البرز از ساعت ۱۶:۰۰ فردا (سه شنبه) در چارچوب یک دیدار فوق العاده حساس در استادیوم یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

سرخپوشان فوتبال آذربایجان پس از شروع نا امید کننده در رقابت های فصل اخیر لیگ برتر، رفته رفته قصد دارند تا خود را با بازی های بهتر و افزایش قدرت روحی روانی، بار دیگر به جمع تیم های بالای جدولی بازگشته و خود را به عنوان مدعی قهرمانی مطرح کنند.

شاگردان تونی پس از اینکه در هفته دوم رقابت ها مقابل تیم همشهری، گسترش فولاد به برتری سه بر یک رسیده بودند، تا هفته هشتم موفق به کسب هیچ برد دیگری نشدند تا اینکه فولاد خوزستان قعر نشین این طلسم را شکست و در خانه خود مقابل تراکتور شکست خورد.

با این که سه امتیاز حساس دیدار خارج از خانه برابر فولاد کمی تا قسمتی از فشار ها بر روی کادرفنی و بازیکنان کاسته است، اما بازی های ضعیف و بی هدف سرخپوشان همچنان ادامه دارد و تفاوت آنچنانی در عملکرد تیم مشاهده نمی شود.

دو گلی که مقابل فولاد به ثمر رسید، یکی از روی پنالتی و دیگری روی مهارت آگوستو بنا گذارده شد، گل زده شده مقابل صبا در جام حذفی نیز پنالتی بود، دو گل نیز روی ضربه ی سر خلیل زاده به ثمر رسید و در این میان گل های سروش رفیعی و سامان نریمان جهان مقابل راه آهن و گسترش فولاد را می توان تا حدودی حاصل یک حرکت ترکیبی دانست.

این را نیز اضافه کنیم که حمزه یونس و مهرداد بایرامی به عنوان مهاجمان تیم تراکتورسازی، تا به حال موفق به زدن گل در جریان بازی نشده اند. تک گل حمزه نیز به صورت پنالتی به ثمر رسیده است.

سایپای مجید جلالی نیز حال روز بهتری از تراکتور ندارد و با هفت گل زده و شش گل خورده دارای تفاضل گل یک مثبت است. با این حال خودروسازان با بازیکنانی که جذب کرده اند، دو برد بیشتر از تراکتورسازی دارند و با ۱۳ امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی حضور دارند.

شاگردان آقا معلم همیشه معترض به جذب سرباز توسط تیم های نظامی و به خصوص تراکتورسازی، هفته گذشته مقابل ذوب آهن متحمل شکست خانگی شدند و در حالی که می توانستند تا رده دوم جدول نیز صعود کنند، با این باخت در همان رده پنجم خود باقی ماندند.

حال باید دید که سرخپوشان فوتبال آذربایجان در حضور احتمالا! پرتعداد هواداران خود، خواهند توانست یک برد خانگی فوق العاده روحیه بخش و مفید را به جمع اندوخته های خود اضافه کنند، یا اینکه جلالی با پیر و پاتال هایش روند صعود در جدول را سریعتر از تراکتور تونی خواهند پیمود…

 Neighborhoods without violence


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :