مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی از برخورد خودرو پیکان با تابلو کنار جاده در محور مرند ـ جلفا خبر داد که مصدومیت شدید راننده خودرو را به همراه داشت.

به گزارش تبریزمن، حبیب حسینقلی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: برخورد این خودرو پیکان با تابلو کنار جاده شامگاه چهارشنبه چهارم فروردین، در جاده مرند ـ جلفا نرسیده به سه راهی هادیشهر روی داد.

وی ادامه داد: این تصادف که در کیلومتر ۲ سه‌راهی هادیشهر در جاده مرند ـ جلفا روی داده بود، ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان جلفا گزارش شد و تکنسین‌های پایگاه‌های ۱۱۵ یک مصدوم حادثه را با اقدامات احیایی به بیمارستان انتقال دادند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی ادامه داد: واژگونی و عدم کنترل خودرو در صدر حوادث ترافیکی است و بایستی رانندگان در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی دقت فراوانی داشته باشند.

وی همچنین اظهار داشت: با اعلام برخورد دو خودروی پیکان و پژو در جاده مرند ـ جلفا، نرسیده به سه‌راهی زنوز در ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه شب گذشته به اپراتوری فوریت‌های پزشکی مرند، چهار پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهرستان به محل اعزام شدند.

وی گفت: با اعزام پایگاه فوریت‌های پزشکی شهرستان مرند به محل حادثه و بررسی وضعیت مصدومان، فوت یک نفر در اثر این تصادف تائید و ۵ مصدوم حادثه را که دچار جراحات شدید شده بودند، با انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان امام مرند انتقال داده شدند.

حسینقلی‌زاده گفت: حوادث ترافیکی جاده‌ای اکثرا در نزدیکی شهرها روی می‌دهد و خواب‌آلود بودن رانندگان و خستگی عامل اصلی این حوادث است.

 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :