نائب رئیس شورای اسلامی شهر اهر گفت: اعضای شورای اسلامی شهر مانند روال گذشته به شدت پیگیر حلمشکلات مردم این شهرستان هستند.

به گزارش تبریزمن، حجت الاسلام سید حسن خاکپور در جمع خبرنگاران افزود: اعضای شورای اسلامی شهر اهر بدون هیچ مشکلی و با رویکرد رسیدگی به مشکلات شهر و مردم همچنان باقدرت فعالیت می‌کند.

وی، گفت: بر اساس دستورالعمل‌ها، مسئول هر یک از کمسیون‌های شورای اسلامی شهر اهر با رأی‌گیری انتخاب و در حال حاضر تمام اعضاء در پست‌های خود به انجام وظیفه مشغولند.

خاکپور، با اشاره به اینکه برخی حرف ‌و حدیث‌ها که اخیراً در سطح شهر به وجود آمده نه‌تنها به نفع شهروندان نیست بلکه باعث دلسردی اعضا شده است، افزود: یکی از اعضای شورای شهر اهر جدیداً با مشکل مواجه شده که با کمک مسئولان رفع خواهد شد.

وی تصریح کرد: هیچ مشکلی در شورای اسلامی شهر اهر وجود ندارد و تمامی جلسات نیز به صورت قانونی در موعد مقرر خود تشکیل می‌شوند.

وی، در ادامه به حل مشکلات کارگران نیز اشاره کرد و افزود: در آینده نزدیک تمام مطالبات عقب مانده کارگران شهرداری نیز پرداخت خواهد شد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

خاکپور، اظهار کرد: مشکلات مالی کارگران شهرداری مختص این شهرستان نبوده و در اکثر شهرهای استان آذربایجان شرقی وجود دارد که ان‌شا الله این مشکل نیز در آینده نزدیک رفع شود.

وی، در پایان از تصویب تخفیف عوارض شهرداری اهر به مناسبت ایام‌الله دهه فجر نیز در شهر اهر خبر داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :