نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مطرح کردن موضوع شورای رهبری بر خلاف قانون است و تلاش دشمن برای حمله به اصل مترقی ولایت فقیه به خاطر درک آنها از قدرت آن است.

به گزارش تبریزمن، آیت الله محسن مجتهد شبستری پیش از ظهر شنبه در همایش روحانیون نیروهای مسلح با بیان این مطلب ابراز داشت: دشمن به خوبی می داند که رمز بقا و تداوم انقلاب اسلامی رهبری است از این رو تلاش دارد تا با حمله به اصل ولایت فقیه و مطرح کردن شورای رهبری توسط عوامل داخلی، آن را خدشه دار کند.

امام جمعه تبریز افزود: رمز پیروزی انقلاب اسلامی حضور روحانیت در صف مقدم مبارزات علیه طاغوت بود و اینک در زمان غیبت ولی فقیه به عنوان جانشین امام معصوم طبق آیات قرآن کریم رهبری جامعه اسلامی را بر عهده دارد.

وی با تاکید بر اینکه نقش سازنده ولی فقیه و بازوان آن یعنی شورای نگهبان و سپاه و بسیج برای پیشبرد اهداف متعالی اسلام موجب نگرانی دشمنان است ادامه داد: این همه تخطئه از سوی دشمنان برای ضربه زدن به این سه ارگان انقلابی است تا رهبری تضعیف شود و افراد همسو با آنان نیز در داخل از همراهی دشمنان اسلام ابایی ندارند.

آیت الله مجتهد شبستری همچنین بر ضرورت تبیین نقش سپاه و بسیج در طول دوران دفاع مقدس توسط روحانیون برای نسل حاضر تاکید کرد و گفت: رشادت ها و مجاهدتهایی که این دو نهاد انقلابی در طول آن سال ها از خود بروز دادند در تاریخ کشورمان ثبت است و ولایت مداری آنها به مذاق دشمنان اسلام خوش نمی آید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :