مربی تیم فوتبال پیکان تهران که در غیاب جلالی به نشست خبری بعداز بازی با گسترش آمده بود، گفت: مطمئن هستم پیکان در لیگ برتر می ماند.

به گزارش تبریزمن، دومین روز از هفته نخست شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشورمان درحالی از ساعت ۱۸:۱۵ با بازی دو تیم گسترش فولاد تبریز و پیکان تهران در ورزشگاه اختصاصی تیم تبریزی آغاز شد که این دیدار در پایان با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

فرهاد پورغلامی مربی تیم فوتبال پیکان تهران در نشست خبری بعد از بازی با گسترش فولاد در جمع خبرنگاران  حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه بنیان دیزل تبریز گفت: بازی خوبی شاهد بودیم که جا دارد از بازیکنان تیمم خیلی تشکر کنم که جنگنده ظاهر شدند و توانستند یک امتیاز در تبریز کسب کنند.

وی با اشاره به اینکه هدف ما ماندن در لیگ برتر و رسیدن به ثبات تیمی است، افزود: مطمئن باشید که روز به روز بهتر می شویم و بدون شک بازیکنان به این باور می رسند که می توانند برنده بازی ها شوند.

پورغلامی همچنین با تاکید بر اینکه تیم پیکان نیاز به زمان دارد تا بازیکنان هماهنگ تر شوند، گفت: بازیکنان پیکان تازه دور هم جمع شده اند و نیاز به زمان دارند تا به مرز آمادگی و هماهنگی تیمی برسند.

مربی تیم فوتبال پیکان سپس اظهار داشت: مطمئن باشید تیم ما در بازی های آینده خیلی بهتر و باکیفیت تر ظاهر می شود.

وی سپس با اشاره به اینکه بازیکنان تیم پیکان در نیمه اول تلاش کردند بازی را کنترل کنند، افزود: ولی این شرایط  در نیمه دوم فرق کرد و بازی نزدیک و پایاپای بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :