مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از سفر مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به منظور افتتاح هتل کایا لاله پارک تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی مرتضی آبدار گفت: مسعود سلطانی فر روز سه شنبه در سفری یک روزه به تبریز علاوه بر افتتاح هتل لاله پارک تبریز، در مراسم راه اندازی دبیرخانه تبریز ۲۰۱۸ و افتتاح مجتمع تجاری تفریحی ستاره باران شرکت می کند.

وی یادآور شد: در مراسم افتتاح دبیرخانه تبریز ۲۰۱۸ در خانه حیدرزاده از لوگوی تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ رونمایی خواهد شد و در ادامه تفاهم نامه سه جانبه میان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، استانداری آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز به امضا خواهد رسید.

آبدار گفت: معاون رئیس جمهور در ادامه سفر خود پس از افتتاح مجتمع تجاری- تفریحی ستاره باران در محل هتل لاله پارک حضور خواهد یافت تا در مراسم افتتاحیه این هتل شرکت کند.

وی افزود: هتل کایا لاله پارک که با سرمایه گذاری خارجی و مطابق با استاندارهای برتر بین المللی ساخته شده است، از مزایایی همچون امکان در سطح کلاس جهانی، قرار گرفتن در کنار یک مجتمع تجاری بین المللی، حضور کادر حرفه ای و آموزش دیده، چندین سالن همایش و مجموعه مجهز ورزشی نیز بهره مند است.

وی یادآور شد: این هتل در ۱۶ طبقه احداث شده است و دارای  ۲۲۰ اتاق و سوئیت است. افتتاح این هتل ظرفیت اقامتی آذربایجان شرقی را به میزان ۵۰۰ تخت افزایش و به صورت مستقیم و غیر مستقیم زمینه اشتغال ۵۰۰ نفر را فراهم خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :