از سوی موسسه جامعه القران الکریم کشور، حجت الاسلام احمد حمیدی معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز  به عنوان خادم نمونه قرآنی تبریز انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش تبریزمن، مراسم اختتامیه پانزدهمین مجمع عالی بانوان و مدیران قرآنی یا حضور ریاست شورای اسلامی کلانشهر تبریز، حجت الاسلام دکتر محمدحسین طباطبایی (علم الهدی) نابغه قرآنی قرن و مدیران ارشد قرآنی جامعه القران برگزار شد.

در این مراسم به رسم سپاس از حمایتهای حجت الاسلام احمد  حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز و جمعی از مدیران این جامعه قرآنی به عنوان خادمان نمونه قرآنی تجلیل گردید.

حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی، رئیس جامعه القرآن الکریم نیز در این همایش گفت: این مرکز طی ۱۳ سال فعالیت خود با ۸۰۰ شعبه در سراسر ایران به بزرگترین شبکه آموزش علوم قرآنی در کشور بدل شده است.

وی افزود: جامعه القرآن کشور در نظر دارد تا سال ۹۶ تعداد شعبات خود در سراسر کشور را به ۱۰۰۰ واحد برساند.

حجت الاسلام طباطبایی یادآور شد: هم اکنون تعداد ۱۰۰ هزار قرآن آموز در شعبات این مجموعه درحال فراگیری قرآن هستند و تقریبا هر ماه نیز برخی از اساتید و شاگردان ممتاز به خارج از کشور اعزام می شوند.

 گفتنی است: جامعه القرآن الکریم که مرکز آن در شهر مقدس قم قرار دارد از ۴ سال گذشته فعالیت خود را در آذربایجان شرقی آغاز کرده و هم کانون ۲۳ شعبه در سراسر این استان دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :