معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی کشور از منطقه آزاد ارس بازدید کرد.

به گزارش تبریزمن، معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی کشور بعد از ظهر امروز سه شنبه در بازدید از سایت های صنعتی منطقه آزاد ارس بر لزوم حمایت دولت از صنایع و تولیدات داخلی تاکید کرد.

محمد خزاعی در جریان بازدید از صنایع فعال ارس ضمن آشنایی با سرمایه گذاری ها انجام شده، از نزدیک در جریان و فعالیت های اقتصادی این منطقه آزاد قرار گرفت.

وی در بازدید از گروه صنعتی آمیکو به عنوان یکی از بزگترین تولیدکنندگان صنایع خودروهای سنگین و نیمه سنگین کشور در ارس، بر لزوم شناسایی چالش ها و رفع فوری مشکلات تاکید کرد.

گفتگوی رودرو با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی حاضر در سایت های صنعتی ارس یکی دیگر از برنامه های معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی کشور در ارس بود.

ارس، بعنوان صنعتی ترین منطقه آزاد ایران در شمال غرب ایران واقع بوده و فعالیت های تولیدی و صنعتی متعدد در حوزه های صنایع سنگین، نیمه سنگین، پاک و همچنین صنایع دیگر از جمله کشاورزی، گردشگری و سایر فعالیت های اقتصادی از جمله صادرات، تجارت و بازرگانی در آن رونق دارد.

این مطنقه آزاد در ۱۳۵ کیلومتری مرکز آذربایجان شرقی قرار گرفته و در امتداد رودخانه ارس با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان همسایه است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :