بازیکنان ، مربیان و اعضایء کادر فنی تیم فوتسال مس سونگون در فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور معرفی شدند.

به گزارش تبریزمن، علی رضا صمیمی ، سعید مومنی و سجاد افضلی دروازه بانان مس در این فصل خواهند بود و علاوه بر این  ها رامین رستمیان کاپیتان اول ، بابک نصیری کاپیتان دوم ، مجید رضایی ، حامد حسین زاده ، مسلم رستمی ها ، مرتضی عزتی ، مهرداد جابری ، محمد عیدی ، محمد حسین درخشانی ، داود تاجبخش ، شاهین نامی ، مهدی مصطفوی ، دیگو داسیلوا ویدیرا و پاتریک وییرا لوز (بلو) بازیکنان دیگر مس در این فصل به شمار می روند.

همچنین مس سونگون که پیش از این با انتخاب علی افضل به عنوان سرمربی ، برنامه ریزی های اولیه و جدی خود را برای آماده سازی پیش از فصل کلید زده بود ، با انتخاب دیگر ارکان فنی ، اقدام به تکمیل کادرفنی خود کرد.

بر همین اساس حمید بی غم یکی از همکاران سال های اخیر علی افضل در تیم های مختلف به عنوان مربی و مسلم ایمانی به عنوان مربی بدنساز مس سونگون معرفی شدند.

این در حالی است که پیش از این نیز ناصر رنجبر برترین مربی فوتسال استان در سال ۹۳ ، اصغر خدادادپور و فرخ شهرآراء نیز به عنوان مربی در ترکیب کادرفنی مس سونگون حضور داشتند و در فصل جاری رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور علی افضل و تیم فوتسال مس سونگون را کمک خواهند کرد.

همچنین محمد حسین حیدرزاده به عنوان سرپرست و سهراب نجفی نیز به عنوان مسوول تدارکات همچون فصل گذشته در کنار تیم فوتسال مس سونگون انجام وظیفه خواهند کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :