در این پست می خواهیم شما را با یکی از عناوین منحصر به فرد و جالب توجه که به تازگی برای سیستم عامل اندروید و ios عرضه شده است آشنا کنیم.

بازی جدید و جذاب League of War Mercenaries یک بازی زیبای استراتژیک می باشد که از گرافیک سه بعدی منحصر به فرد و گیم پلی بسیار جذابی برخوردار است. ارتش اختصاصی خود را تشکیل داده و با پیشروی در مراحل، آن را تقویت کنید.

پایگاه نظامی قدرت مند و دفاعیِ همه جانبه ای تشکیل داده و در جنگ های پر برخورد و پر از چالش شرکت کنید. در بازی League of War Mercenaries شما قادر هستید طیف متنوع و وسیعی از سلاح های مختلف، برج های دفاعی، اتومبیل های جنگی و بالگرد هایی به منظور تهاجم و دفاع بسازید و آنها را تا حداکثر ارتقا دهید. این بازی با گرافیک و سبک استراتژیک بی مثال خود تا مدت ها شما را سرگرم خود خواهد کرد.

تبریزمن، سرویس دانش فناوری: بازی زیبا و شگفت انگیز League of War Mercenaries توسط کمپانی بازی سازی GREE INC سان فرانسیسکوی آمریکا برای تبلت ها و گوشی های اندرویدی ساخته شده و در سایت پلی به صورت رایگان عرضه شده است. بازی مورد بحث از تعداد دانلود یک میلیون و امتیاز خوب چهار از مجموع پنج برخوردار می باشد. سازندگان بازی League of War Mercenaries را به صورتی طراحی کرده اند که محیط جنگی کاملا سه بعدی را به نمایش می گذارد و حس واقع گرایانه ای از محیط جبهه های جنگی را به بازیکنان القا می کند.

با نگاه به جزئیات گرافیکی مانند آتش گلوله اسلحه ها و رد به جای مانده از لاستیک ماشین های جنگی بازی می توان فهمید سازندگان بازی مدت زیادی را صرف ساخت این بازی کرده اند.

در بازی League of War Mercenaries شما می توانید بیس مورد نظر خود را بسازید و آن را با برج ها و دیوار های دفاعی مستحکم کنید همچنین می توانید ارتش حرفه ای خود را به انتخاب و سلیقه ی خود بسازید و هر یک از نیروهای نظامی خود را تا آخرین درجه ارتقا دهید. شما باید آماده هر گونه حمله دشمن باشید زیرا در این بازی دشمن شما مرحله به مرحله قوی تر و از توانایی های بیشتر برخوردار می گردد.

همه چیز در این بازی به هوش و ذکاوت استراتژیک شما بستگی دارد. بازی به صورت Real-time می باشد که بسیار جذاب بوده و البته دارای سختی های موجود در خود است و هر بازکنی را به چالش های ناممکن و سختی خواهد کشید.

در بخش آنلاین بازی League of War Mercenaries شما آماده ی این می شوید تا مهارت های استراتژیک خود را با سایر بازیکنان در سطح جهانی به اشتارک بگذارید تا رتبه ی خود را در جهان بالا ببرید. این بازی دارای قابلیت پرداخت درون برنامه ای برای تهیه بعضی از آیتم های نایاب می باشد.

photo_2016-04-23_10-52-39

League of War Mercenaries  تا مدت ها شما را سرگرم خود خواهد ساخت و هم اکنون در سایت APKTOPS جهت دانلود برای شما عزیزان قرار داده شده است. پس به شما پیشنهاد میکنم این بازی مهیج را از دست ندهید.

ویژگی ها :

  • محیط جنگی کاملا سه بعدی با جزئیات عالی

  • ساخت و تجهیز واحد های نظامی مختلف

  • تعیین استراتژی به طور سوا برای هر یک از واحد ها

  • وجود سلاح های فوق پیشرفته و بی نظیر

  • دارا بودن مد ریل تایم برای به چالش کشیدن بازکنان

  • امکان ساخت انواع پایگاه های دفاعی و تجهیز آنها

  • ترکیب بسیار جذابی از بازی های ساخت و ساز و جنگی

  • وجود بخش مولتی پلیر برای جنگ با کابران جهانی

  • صداگذاری بسیار عالی

 

لینک دانلود

برای ios:

https://itunes.apple.com/us/app/league-of-war-mercenaries/id993290127?mt=8

برای Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gree.shadow&hl=en


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :