بسته نرم افزاری امروز تبریزمن به معرفی چند نرم افزار فارسی تلفن های همراه هوشمند اختصاص دارد.

تبریزمن، سرویس علم و دانش: بسته نرم افزاری امروز “تبریزمن” به معرفی چند نرم افزار فارسی تلفن های همراه هوشمند اختصاص دارد.

نرم افزار فارسی رمزگذاری Safe Data Pro برای آیفون و آیپاد

یکی از اپلیکیشن های تازه وارد اما حرفه ای موجود دراپ استور Safe Data Pro نام دارد که توسط توسعه دهنده ایرانی آقای کاظم لبافی طراحی و برنامه نویسی شده است. شما به کمک این نرم افزار قادر به رمزنگاری روی اطلاعات مهم خود هستید. این اطلاعات شامل شماره کارت های بانکی، رمز عبور ایمیل و غیره است. بد نیست برای پشتیبانی از توسعه دهنده ایرانی این اپلیکیشن را دانلود کنید و نظرات خود را در مورد آن با ما و توسعه دهنده در میان بگذارید.

 

iPhone Screenshot 2

ویژگیهای نرم افزار:

– کاملاً آفلاین

– ذخیره رمز عبورها به صورت MD5

– بسیار امن و مطمئن

– سازگار با دیوایس های جدید اپل

http://cdn.appshopper.com/icons/103/4555264_larger.png

 دانلود از لینک آیتونز: ۱ مگابایت

 نسخه نرم افزار: Ver. ۱٫۱

 فعالسازی: رایگان

 سیستم عامل: iOS 8.1 و بالاتر

 سازگاری: iPhone, iPod Touch

 قیمت: رایگان

 سازنده: Kazem Labafi

 

نرم افزار محاسبه هزینه دادرسی ، حق الوکاله ، مهریه و خسارت تاخیر

مهریه نام نرم افزاری فوق العاده کاربردی برای اندروید است که با استفاده از آن می توانید ارزش کنونی مهریه های در بازه ی زمانی ۱۳۱۵-تا کنون را حساب کنید.

h-37_17

با استفاده از این نرم افزار که با رعایت جدول های رسمی منتشر شده ساخته شده است قادر خواهید بود با وارد کردن مبلغ مهریه + سال ازدواج ارزش کنونی آن مهریه را مشاهده کنید.
برای مثال ما ۵۰ هزارتومان مهریه را در سال ۱۳۱۵ وارد نرم افزار کردیم و جالب است بدانید ارزش کنونی آن مبلغی بیش از ۶۵۰ میلیون تومان است.شما نیز میتوانید اپلیکیشن کم حجم مهریه را دانلود کرده و میزان مهریه ی والدین و یا اقوام خود را محاسبه کنید.

لینک دانلود: فایل نصبی اندروید 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :