اپیک SF24 فلایینگ توربیلون به موتور JCCAA03 که از ۵۲۸ قطعه تشکیل شده با توانایی ذخیره نیرو ۴۸ ساعته مجهز شده است.

به گزارش تبریزمن، شرکت ساعت سازی جیکوب اند کو. به تازگی از جدیدترین محصول خود به نام اپیک SF24 فلایینگ توربیلون رونمایی کرده است که دارای یک نسخه الماس نشان ویژه نیز است. همانگونه که از نام این ساعت مشخص است اپیک SF24 دارای یک توربیلون پروازی دوست داشتنی است که می توانید آن را در موقعیت ساعت ۱۰ پیدا کنید. در موقعیت ساعت ۱۲ یک نمایشگر دو بخشی چرخان قرار گرفته که به مالک اجازه می دهد بین ۲۴ منطقه زمانی اصلی حرکت کرده و از استادکاری و جلوه های دیداری منحصر به فرد ساعت جیکوب اند کو. لذت ببرد.

معرفی ساعت جیکوب اند کو. اپیک SF24 فلایینگ توربیلون

به گزارش “گروه علم و فناوری” عصرایران، اپیک SF24 فلایینگ توربیلون به موتور JCCAA03 که از ۵۲۸ قطعه تشکیل شده با توانایی ذخیره نیرو ۴۸ ساعته مجهز شده است. این ساعت در سه نسخه متفاوت قابل خرید است که همگی آنها دارای قاب هایی ساخته شده از طلای ۱۸ عیار هستند. گران‌ترین نسخه این ساعت یعنی جیکوب اند کو. اپیک SF24 فلایینگ توربیلون بگت دارای ۷۹ الماس بگت به وزن کلی ۸٫۱۳ قیراط است که در قاب ساعت جای گرفته اند. این نسخه ویژه دارای ۲۵ الماس بگت دیگر به وزن ۰٫۸۵ قیراط در صفحه ساعت سیاه لاکی خود است.

معرفی ساعت جیکوب اند کو. اپیک SF24 فلایینگ توربیلون

دو نسخه دیگر این ساعت دارای صفحه مات آنتراسیتی هستند که یکی از آنها دارای نقش لانه زنبوری بوده در شرایطی که روی صفحه نسخه دیگر نام شهرهای مطرح جهان حک شده است. از این دو نسخه تنها ۱۱۰ عدد ساخته می شود که هر یک برچسب قیمت ۱۹۰ هزار فرانک سوئیس را یدک می کشند و از نسخه الماس نشان تنها ۱۸ عدد ساخته می شود که ۳۳۰ هزار فرانک سوئیس قیمت خواهد داشت.

معرفی ساعت جیکوب اند کو. اپیک SF24 فلایینگ توربیلون

معرفی ساعت جیکوب اند کو. اپیک SF24 فلایینگ توربیلون


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :