سامسونگ توربو پاوربات وکیوم به قدرتمندترین سامانه مکش نیروی گردبادی (CycloneForce) مجهز شده و می تواند بدون مشکل کل خانه را تمیز کند.

به گزارش تبریزمن، در زمان معرفی و عرضه رومبا، جاروی روباتیکی که از محبوبیت بسیاری برخوردار شد، گروه قابل توجهی از مردم فکر می کردند که دستگاه های این چنینی یک مد زودگذر خواهند بود و چندان دوام نمی آورند. اما سال ها پس از معرفی رومبا، تقاضا برای دستگاه های تمیزکننده خودکار همچنان در بازار وجود دارد و حتی توجه شرکت بزرگ سامسونگ را نیز به این بازار جلب کرده است. در همین راستا، سامسونگ جاروی رباتیک توربو پاوربات وکیوم را معرفی کرده است.

معرفی سامسونگ توربو پاوربات وکیوم

 سامسونگ توربو پاوربات وکیوم به قدرتمندترین سامانه مکش نیروی گردبادی (CycloneForce) مجهز شده و می تواند بدون مشکل کل خانه را تمیز کند. اگر دارای فرش یا سطوح مختلف در خانه خود هستید، شما می توانید از انواع مختلف برس های این جاروی رباتیک برای تمیز کردن اتاق های مختلف به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.

معرفی سامسونگ توربو پاوربات وکیوم

آن چه که سامسونگ توربو پاوربات وکیوم را از محصولات دیگر متمایز می سازد نرم افزار داخلی آن است. با استفاده از چیزی که به نام Visionary Mapping Plus شناخته می شود و یک حسگر دید کامل، این جاروی رباتیک می تواند نقشه اتاق های شما را تهیه کرده و از دستورات صادر شده بوسیله گوشی هوشمند پیروی کند. قیمت سامسونگ توربو پاوربات وکیوم از یک هزار دلار آغاز می شود.

معرفی سامسونگ توربو پاوربات وکیوم

معرفی سامسونگ توربو پاوربات وکیوم

معرفی سامسونگ توربو پاوربات وکیوم


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :