فرمانداران جدید شهرستان‌های مرند، هریس و آذرشهر معرفی شدند.

به گزارش تبریزمن، آیین تودیع و معارفه فرمانداران شهرستان‌های مرند، هریس و آذرشهر  برگزار شد.

فرماندار جدید شهرستان آذرشهر معرفی شد

فرماندار جدید شهرستان آذرشهر در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی معرفی شد.

در این جلسه ضمن قدردانی از خدمات و تلاش‌های علیار راستگو در مدت تصدی مسوولیت فرمانداری آذرشهر، یدالله الهیاری به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

الهیاری متولد ۱۳۴۶ در شهرستان شاهین‌دژ دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق است که در کارنامه اجرایی وی سمت‌های مختلفی همچون کارشناس حقوقی فرمانداری شاهین‌دژ، کارشناس پژوهشی و معاون امور فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی و ریاست شعبه حقوقی دادگستری تبریز دیده می‌شود.

وی همچنین از سال ۱۳۹۳ مسوولیت بخشداری خسروشاه از توابع شهرستان تبریز را بر عهده داشته است.

فرماندار جدید هریس معرفی شد

فرماندار جدید شهرستان هریس در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی معرفی شد.

در این جلسه ضمن قدردانی از خدمات و تلاش‌های حسن یحیوی در مدت تصدی مسوولیت فرمانداری هریس، صابر تقویمی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

تقویمی متولد سال ۱۳۴۳ و فارغ‌التحصیل رشته تاریخ است که در کارنامه اجرایی خود مسوولیت‌های مختلفی از جمله بخشداری‌های خداآفرین، تیکمه‌داش و گوگان را بر عهده داشته است.

وی همچنین به مدت ۱۰ سال کارشناس حوزه سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی بوده و پیش از این نیز سرپرستی فرمانداری ورزقان را عهده‌دار بود.

فرماندار جدید مرند معرفی شد

فرماندار جدید شهرستان مرند در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی معرفی شد.

در این جلسه ضمن قدردانی از خدمات و تلاش‌های تقی کرمی در مدت تصدی مسوولیت فرمانداری مرند، علیار راستگو به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

راستگو که پیش از این فرماندار آذرشهر بود، در کارنامه اجرایی خود سوابقی مانند معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد تجاری-صنعتی ارس، فرمانداری شهرستان‌های جلفا، کلیبر و مراغه، معاونت اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی سهلان را دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :