به مناسبت همکاری جدید نوبل با سوپر ولوچه ریسینگ، نسخه ای ۶۶۲ اسب بخاری به رنگ سیاه و قرمز از مدل پرچمدار نوبل معرفی شده است که از یک سقف فیبر کربنی بهره می برد.

به گزارش تبریزمن، این که مالکیت ابرخودرویی را در اختیار داشته باشید که توانایی انجام هرکاری در جاده را داشته باشد یک چیز است و این که دارای ابرخودرویی که تقریبا به طور کامل بر اساس سلیقه شخصی شما ساخته شده باشد، چیز دیگری است.

این کاری است که شرکت خودروسازی انگلیسی نوبل انجام می دهد. این در شرایطی است که نوبل برای فروش خودرو M600 از شرکت سوپر ولوچه ریسینگ کمک خواهد گرفت.

معرفی نسخه اختصاصی نوبل M600

به مناسبت همکاری جدید نوبل با سوپر ولوچه ریسینگ، نسخه ای ۶۶۲ اسب بخاری به رنگ سیاه و قرمز از مدل پرچمدار نوبل معرفی شده است که از یک سقف فیبر کربنی بهره می برد. این خودرو به پیشرانه ۴٫۴ لیتری هشت سیلندر خورجینی مجهز شده که توانایی تولید ۶۰۴ پوندفوت گشتاور را دارد و نیروی تولید شده توسط یک جعبه دنده شش سرعته غیراتوماتیک به سطح جاده منتقل می شود.

معرفی نسخه اختصاصی نوبل M600

در پیست، نوبل M600 می تواند طی ۳٫۵ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت رسانده و در نهایت بیشینه سرعت ۳۶۲ کیلومتر در ساعت را کسب کند.

معرفی نسخه اختصاصی نوبل M600

مشتریان از این فرصت برخوردار هستند تا از طریق شرکت سوپر ولوچه ریسینگ آزمایش رانندگی با M600 را انجام دهند و در صورت تمایل برای خرید با شرکت نوبل به منظور طراحی باقی مشخصات مد نظرشان در ارتباط خواهند بود.

قیمت پایه نوبل M600 حدود ۲۰۰ هزار دلار است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :