خانه‌ای که به رنگ زرد قناری در محله «کانالِ ونیز» کالیفرنیا رنگ شده، به محبوب‌ترین خانه در شبکه مجازی اینستاگرام تبدیل شده و شهرت آن حتی از شهرت صاحبانش نیز بیشتر است.

«نلی گالان» مدیر پیشین بخش سرگرمی تلویزیون اسپانیایی زبانِ تله‌موندو آمریکا می‌گوید که خانه خوش‌رنگ او در سمت راست کانال پس از تبلیغ در لوس آنجلس تایمز در سال ۲۰۱۱ به یک مکان توریستی برای گردشگران بدل شده است.

به گزارش تبریزمن، خانم گالان مولف کتاب «خود ساخته: چگونه به هر طریقی قدرتمند، متکی به خود و ثروتمند شوید؟» نیز هست. او به همراه همسرش برایان اولف و پسر ۱۶ ساله‌اش لوکاس در این خانه زندگی می‌کند.

گالان می‌گوید: «این خانه با ۱۵۰ هزار عکس در اینستاگرام، بیش از هر خانه دیگری مشهور است.» از آنجایی که گالان نمی‌خواهد گردشگران را فریب دهد، او مدام در حال رنگ‌آمیزی مجدد خانه و تعمیر آن است. او به همراه همسر و پسرش حتی به مردم می‌گویند که اجازه دارند با آن‌ها عکس سلفی بگیرند.

رنگ فوق‌العاده زیبای این خانه مخلوطی از چند رنگ است که توسط هنرمندی به نام «پاتسی والدس» در سال ۲۰۱۰ پیشنهاد شد. برای تثبیت رنگ خانه و دادن جلوه خوبی به آن‌ها، از هشت لایه رنگ استفاده شده است.

گالان و والدس برای انتخاب نهایی خود به خانه‌هایی از کوبا، یونان و ایتالیا نگاه کرده‌اند. این خانه زرد و طلایی رنگ توسط «استیون اهرلیخ» طراحی و در سال ۱۹۹۹ توسط این زوج خریداری شد.

گالان در دو سال پس از آن توانست دو کلبه مجاور که قدمت آن‌ها به دهه ۲۰ میلادی می‌رسد را خریداری کند. او سپس دیوار مابین را برداشت تا همه چیز به یک مکان رویایی و یکدست تبدیل شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :