به گزارش تبریزمن، دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز روز یکشنبه و از ساعت ۱۸:۰۰ در استادیوم آزادی به مصاف هم خواهند رفت. علاوه بر حساسیت بسیار بالای بازی به دلیل موقعیت خاص دو تیم در جدول رده بندی و تلاش تراکتورسازی برای بهتر کردن موضع خود برای کسب عنوان قهرمانی، حضور پر تعداد هواداران هر دو تیم نیز بر اهمیت این دیدار افزوده است.

میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال در روز های اخیر عنوان کرده است که هواداران تراکتورسازی طبق قانون تنها اجازه حضور در ده درصد جایگاه های موجود در استادیوم آزادی را خواهند داشت. در همین راستا کاظم شهریاری، مدیر روابط عمومی تیم تراکتورسازی نیز در پاسخ به این دغدغه هواداران آذری اظهار کرده است: این که هواداران تیم میهمان تنها می توانند ۱۰ درصد ظرفیت استادیوم را پر کنند یک قانون است. اما در صورتی که تیم میزبان نتواند ۹۰ درصد ورزشگاه را پر کند، تیم میهمان خواهد توانست در جایگاه های بیشتری حضور پیدا کند.

وی ادامه داد: من فکر نمی کنم در بازی روی یکشنبه ۹۰ هزار هواداران استقلال راهی استادیوم آزادی شوند و پیش بینی می کنم نزدیک به ۵۰ هزار هوادار تراکتورسازی موفق به حضور در ورزشگاه باشند.

بر طبق سخنان مدیرروابط عمومی تراکتورسازان، هواداران این تیم که سابقه نشان داده همیشه چند ساعت قبل از آغاز بازی راهی استادیوم میشوند، باید منتظر مانده و پس از ورود همه ی هواداران استقلال به ورزشگاه و خالی ماندن تعدادی از صندلی ها، نوبت ورود آن ها برسد!

از طرف دیگر این سوال پیش می آید که آیا در بازی های خارج از خانه تیم های تهرانی استقلال و پرسپولیس، قانون ده درصد رعایت می شود یا اینکه بر عکس، ۹۰ درصد طرفیت استادیوم به این تیم ها تعلق می گیرد؟

هواداران تیم تراکتورسازی از تلاش ها و تدبیر های مدیران و مسئولین تیم تراکتورسازی آگاهی کامل داشته و دارند، اما انتظار می رود تا در بازی های مهم و حساس اینچنینی که سابقه نشان داده حق و حقوق هواداران تراکتورسازی پایمال شده و مورد بی احترامی قرار گرفته اند، با مذاکره و برنامه ریزی بهتر و آینده نگری نسبت به آرامش و سهولت حضور هواداران در ورزشگاه ها اقدامات درخور و مناسبی انجام دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :