ساعاتی پیش و هنگامی که سواری پراید قصد عبور از یک آب نما در جاده را داشت رخ داده است. وی همچنین بیان داشت: سیلاب ناشی از بارندگی شدید روز چهارشنبه موجب شد تا این خودرو در داخل رودخانه فصلی غرق شود.

به گزارش تبریزمن، بخشدار مرکزی گتوند گفت: طغیان آب های سطحی در شهرستان  گتوند و نزدیک شهرک بنی نجار یک دستگاه خودروی پراید با ۲ سرنشین را طعمه سیلاب کرد

این حادثه ساعاتی پیش و هنگامی که سواری پراید قصد عبور از یک آب نما در جاده را داشت رخ داده است. وی همچنین بیان داشت: سیلاب ناشی از بارندگی شدید روز چهارشنبه موجب شد تا این خودرو در داخل رودخانه فصلی غرق شود.

بخشدار مرکزی گتوند در پایان یادآور شد: پس از وقوع این حادثه نیروهای امدادی، هلال احمر، بخشداری فرمانداری و نیروی انتظامی در محل حضور یافته و جست جو برای یافتن خودرو و سرنشینان آن را آغاز کردند.

محمد نصیری مدیر هلال احمر شهرستان گتوند در گفتگو با خبرنگار ما گفت: تیم های نجات به طور کامل در محل مستقر هستند ولی به دلیل حجم بالای آب طغیان شده در شرایط فعلی امکان هیچ امداد رسانی وجود ندارد.

نصیری در ادامه با بیان اینکه تیم های امداد در آماده باش کامل به سر می برند توضیح داد: در حال حاضر هیچ اثری از ماشین وجود ندارد و اطلاعات ما از ماشین و سرنشینان از افراد محلی بدست آمده است.

وی همچنین گفت: طبق گفته ی فرد حاضر در محل در زمان حادثه این ماشین یک پراید بوده است که ظاهرا متعلق به یک آزانس تاکسی از دزفول می باشد ولی این موضوع هنوز بطور کامل تایید نشده است.

نصیری در پایان با ارائه ی توضیحاتی درباره ی سرنشینان گفت: سرنشینان ماشین دو نفر بوده اند ولی با توجه به اینکه سرنشینان با منطقه آشنایی نداشته اند می توان گفت سرنشینان اهل گتوند نیستند ولی تایید این موضوع  به زمان پس از بیرون کشیدن ماشین از سیلاب موکول می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :