فرمانده یگان های ویژه جمهوری اسلامی ایران گفت: جریان تفکر غربی هیچ پرچم و نشانه ای ندارد و ایستادن در برابر این جریان به مراتب دشوارتر از جریان معاندین است.

به گزارش تبریزمن، سردار حسن کرمی روز یکشنبه در یادواره ۱۴۱ شهید یگان های ویژه استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دو جریان درصدد تضعیف و نابودی انقلاب اسلامی برآمدند، اظهارکرد: معاندین و منافقین اولین جریان بودند که بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اسلامی با ترفندها و توطئه های مختلف درصدد ترور شخصیت های بزرگ انقلاب و تضعیف جمهوری اسلامی ایران برآمدند.

وی با اشاره به اینکه جریان معاندین در زمان جنگ تحمیلی توسط دشمنان تغذیه شدند ، خاطرنشان کرد: آن ها با ایثارگری نیروهای جان برکف ایران اسلامی نتوانستند کاری از پیش ببرند و شکست خوردند.

سردار کرمی با اشاره به اینکه فشارهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه نیز ادامه توطئه های همین جریان است، گفت: جریان دوم که بسیار خطرناک تر از جریان معاندین است،جریان تفکر غربی است که بسیار نرم و موزیانه در پی تغییر تفکر و سبک زندگی مردم مسلمان ایران و فاصله انداختن بین ملت و شهداست.

وی با بیان اینکه جریان دوم راه و آرمان شهدا را نشانه گرفته است، اظهارکرد: این جریان اگر بتواند سبک زندگی ما را تغییر دهد برای سرنگونی نظام اسلامی نیازی به لشکرکشی نخواهد بود از این رو باید هوشیار و بسیار مقاوم باشیم.

سردار کرمی با اشاره به اینکه کسانی که تفکر غربی دارند مدام ما را با غرب مقایسه می کنند ، گفت: ما نمی توانیم از استانداردهای غربی استفاده کنیم چرا که ما مسلمان و دارای فرهنگ بسیار غنی هستیم.

وی تاکید کرد: جریان اسلام ناب محمدی همواره در برابر این دو جریان ایستاده و تاکنون نیز موفق عمل کرده است.

سردار کرمی با بیان اینکه وحدت رمز موفقیت ماست، گفت: ما در منطقه رسالت بزرگی را برعهده داریم تا بتوانیم از تفکر ناب محمدی دفاع کنیم.

وی با اشاره به مجاهدت های لشکر ۲۸ روح الله در هشت سال دفاع مقدس گفت: نیروهای این لشکر جزو اولین لشکرهایی بود که در خرمشهر و آبادان جان فشانی کردند.

سردار کرمی با بیان اینکه تا زمان حاضر نتوانسته ایم این لشکر قوی را آن طور که باید و شاید به جامعه معرفی کنیم، افزود: لشکر ۲۸ روح الله پس از ادغام در سال ۷۰ تبدیل به یگان های ویژه شد و اکنون یکی از بخش های واکنش سریع ناجاست.

یادواره ۱۴۱ شهید یگان های ویژه استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل در سالن اجتماعات مصلای اعظم امام خمینی(ره) تبریز برگزار شد.

در این یادواره از خانواده های شهدای لشکر ۲۸ روح الله و شهدای مدافع حرم تجلیل شد.

این یادواره به صورت سراسری در ۹ منطقه کشور برای گرامیداشت ۱۲۰۰ شهید یگان های ویژه منتسب به لشکر ۲۸ روح الله در هشت سال دفاع مقدس برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :