مدافع تیم تراکتورسازی گفت: مصدومیت من برطرف شده و مشکلی برای بازی مقابل سپاهان نخواهم داشت، امیدوارم با پیشرفتی که در تمرینات اخیر و تعطیلات لیگ داشته ایم نتیجه خوبی در سه بازی سخت پیش رو بدست آوریم.

 به گزارش تبریزمن، شجاع خلیل زاده بازیکن تیم تراکتورسازی در مورد آخرین وضعیت تیم قبل از بازی با سپاهان در گفتگو با خبرنگار تبریزمن اظهار داشت: خوشبختانه تیم در وضعیت بسیار خوبی است و تلاش خواهیم کرد مقابل سپاهان با یک شروع خوب و کسب سه امتیاز بازی نتایج گذشته خود را جبران کنیم و شرمنده هواداران نباشیم.

وی در خصوص اضافه شدن پژمان به کادرفنی تیم اظهار کرد: ایشان تا به حال در تمرینات حضور نیافته اند اما امیدوارم تاثیر مثبتی در روند تیم داشته و باعث بهبود شرایط و نتیجه گیری ما در رقابت های لیگ و آسیا شوند.

IMG_7202

مدافع تیم تراکتورسازی ادامه داد: مصدومیت من برطرف شده و مشکلی برای بازی مقابل سپاهان نخواهم داشت، امیدوارم با پیشرفتی که در تمرینات اخیر و تعطیلات لیگ داشته ایم نتیجه خوبی در سه بازی سخت پیش رو بدست آوریم.

وی در ادامه گفت: متاسفانه در روز های اخیر حواشی زیادی پیرامون تیم ایجاد شده که باعث عدم تمرکز ما و کادرفنی گردیده است. امیدوارم در آینده تمامی رسانه ها و مردم به فکر حمایت از تیم بوده و به حواشی دامن نزنند. ما در تیم تمام تلاش خود را برای برتری و کسب حداکثر امتیازات ممکن از بازی ها انجام می دهیم و در مقابل سپاهان نیز هدفی جز کسب سه امتیاز نخواهیم داشت. 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :