بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: بازی بسیار خوبی را مقابل منصوری انجام دادیم ولی متأسفانه با بدشانسی توپ‌هایمان گل نشد و از موقعیت‌های زیادی که داشتیم به‌خوبی استفاده نکردیم و بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

به گزارش تبریزمن، فرهاد فخیم بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز در مورد تساوی این تیم مقابل منصوری در گفت‌وگو با تبریزمن اظهار داشت:بازی بسیار خوبی را مقابل منصوری انجام دادیم ولی متأسفانه با بدشانسی توپ‌هایمان گل نشد و از موقعیت‌های زیادی که داشتیم به‌خوبی استفاده نکردیم و بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

وی افزود: تیم منصوری اصلاً بازی خوبی را نمایش نداد و توپ و میدان کاملاً در اختیار تیم ما بود و تیم حریف فقط دفع توپ می کرد که این باعث سخت شدن برای ما کرده بود ولی خوشحالم که بازی را نباختیم و در دقایق آخر بازی را به‌تساوی کشیدیم.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: ما می‌توانستیم بهتر از این باشیم و نمایش بهتری داشته باشیم ولی بازیکنان تیم ما همه تلاش خود را کردند تا خوب بازی کنند و این اتفاق هم افتاد ما خیلی بازی خوبی نمایش دادیم و اگر بدشانس نبودیم برنده بازی می‌شدیم.

وی تصریح کرد: همه تلاش خود را خواهیم کرد تا در بازی‌های بعدی نتایج خوبی را کسب کنیم و نتیجه بازی منصوری را جبران کنیم تا در بالای جدول بمانیم.

فخیم گفت: از همه هوادارانمان به دلیل حمایت‌های که از تیم ما که می‌کنند و با تشویق‌های خود به تیم ما انرژی می‌دهند تشکر می‌کنیم و همه سعی خود را خواهیم کرد تا در بازی‌های بعد نتایج بهتری را کسب کنیم.

وی تأکید کرد: مقابل منصوری داوری مسابقه هم زیاد تعریفی نداشت و در بعضی از صحنه‌ها داور با قضاوت اشتباه به ضرر تیم ما سوت زد ولی به‌هرحال فرصت برای جران است و در ادامه لیگ تلاش خواهیم کرد نتایج بهتری را کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :