به گزارش تبریزمن، داود بهرا شهردار منطقه یک کلانشهر تبریز با  اعلام مطلب فوق گفت:با  توجه به بروز تصادفات  منجر به خسارت جانی و مالی برای  همشهریان عزیز در اتوبان پاسداران و نیازمبرم برای ترمیم و ایمن سازی ، عملیات بهسازی قسمتی از اتوبان پاسداران پس از چندین مرحلۀ عملیات عمرانی وبهسازی ومقاوم سازی در مرحلۀ آسفالت ریزی اساسی بهره برداری قرار گرفت.


شهردار منطقۀ یک تبریز گفت: در این مرحله از عملیات طرح بهسازی وترمیم اتوبان پاسداران، به جهت اهمیت موضوع وفرسودگی بستر وزیرسازی نامناسب که موجب بروز خسارتهای جانی ومالی برای شهروندان عزیز می گردید، اجرای خاکبرداری-زیرسازی اساسی – زهکشی ومفاوم سازی اتوبان پاسداران به طول ۲کیلومتر به مرحلۀ اجرا درآمده است.

دکتر بهرا ادامه داد: در راستای ایجاد زمینه های مناسب برای رفاه همشهریان گرامی، شهرداری منطقۀ یک کلانشهر  تبریز اقدام به اجرای  پروژه های  کلیدی در سطح حوزه نموده که می توان به ترمیم – بهسازی – ایمن سازی و زه کشی حاشیۀ اتوبان پاسداران جهت تسهیل  در عبورو مرورو هدایت آبهای سطحی سرازیر  شده  از ارتفاعات عون بن  علی اشاره نمود.


شهردار منطقۀ  یک کلانشهر تبریز در ادامه با اشاره به اهمیت این طرح افزود: این طرح به  جهت کاهش بارترافیکی منطقه ، سهولت در عبورو مرور و کاهش میزان تصادفات وحوادث ناشی از عبورو مرور و سایل نقلیه به جهت واقع شدن در شریان حیاتی اتصال جادۀ تهران به  بازرگان نقش حیاتی وکلیدی داشته واز جمله  طرحهای اساسی و مورد  تاکید شهردار محترم و اعضای محترم  شورای اسلامی کلانشهر تبریز می باشد.


وی در پایان گفت: عزم جدی شهرداری بر پایه ایجاد بسترهای رفاه وآسایش و امنیت شهروندان بوده  و در راستای تکریم شهروندان و ارائه خدمات مناسب برای عموم همشهریان عزیز کسب میزان رضایت مندی عمومی با درصد بالا و ارائه کارنامه ای قوی و موفق در طول خدمت به همشهریان عزیز است و ایجاد زیرساختهای لازم در سطح حوزه را در خصوص نیل به توسعۀ همه جانبه منطقه دنبال می کند.

شایان ذکراست شهرداری منطقۀ  یک طرحهای کلیدی دیگری از جمله ایجاد راه دسترسی یوسف آباد به اتوبان پاسداران  را نیز دردست احداث دارد که در آینده ای نزدیک افتتاح و تقدیم همشهریان عزیز خواهد گردید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :