به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی در چهارمین بازی خود در فصل جدید لیگ برتر بار دیگر بازی کسل کننده و بی روحی را از خود به نمایش گذاشت که این بار با باختی نا امید کننده نیز همراه بود. باختی که می تواند عواقب مختلفی در پی داشته باشد.

کسب تنها یک پیروزی در ۴ بازی باعث شده تا تراکتور در حال حاضر موقتا در رده هفتم جدول قرار گیرد که با توجه به نتیجه بازی تیم هایی چون استقلال اهواز این رتبه می تواند بد تر هم باشد. بازیکنان جدید و ستاره هایی همچون سروش رفیعی، بختیار رحمانی، سینا عشوری و بقیه در حالی با سر و صدای فراوان به تراکتورسازی پیوستند که همه انتظار یک فصل توفانی را از این بازیکنان و تراکتور داشتند، حتی با اضافه شدن خرید های خارجی پا از این فراتر گذاشته شده و امیدواری هواداران حتی برای نتیجه های خوب در آسیا نیز دوچندان شد.

با این حال بازی هایی که تراکتور در روز ها و هفته های اخیر به نمایش گذاشته است، نمایشگاهی از نا امیدی و بی انگیزگی بازیکنان بوده که هواداران را نیز از حضور در استادیوم منع می کند.

فصل گذشته رسول خطیبی با شاگردان اکثرا بومی و جوان خود برخلاف انتظارات توانست در نیم فصل اول قهرمانی را بدست آورد و با انگیزه و نمایش هجومی که بازیکنان تیم داشتند، هواداران نیز روز به روز استادیوم یادگار امام را مملو تر می کردند. خطیبی در فصل گذشته از ۴ بازی ابتدایی ۷ امتیاز بدست آورده و پس از این هفته نیز برای ۷ بازی پیاپی طعم باخت را نچشید و خود را به صدر جدول چسباند.

اما آیا با این وضعیت فعلی که در تیم تونی حاکم است، آیا تراکتور در ۷ هفته پیش رو می تواند همچون فصل گذشته ۱۸ گل به ثمر رسانده و خود را به تیم های صدر نشین نزدیک کند؟

فروش بازیکنانی چون ادینهو، تیموریان، کیانی و سایر افراد باعث شد تا روح تراکتورسازی دچار تغییر و تحول شده و نتایج تیم رنگ نا امیدی به خود گیرد. باید دید در روز های آینده چه تصمیماتی از سوی مدیران باشگاه برای وضعیت کنونی تیم گرفته خواهد شد؛ اما آنچه که مشخص است وضعیت نا بسامان فعلی و آینده ای نا امید کننده می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :