حسن آذرنیا سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص لغو بازی این تیم در برابر تیم ملوان گفت: با توجه به شرایط جوی نامساعد حاکم بر شهر تبریز و بارش شدید باران و تگرگ، به طوری که زمین بازی به طور کلی سفیدپوش شده بود، جلسه ای با حضور مسئولین و کادرفنی دو تیم گسترش فولاد و البته ملوان برگزار شد تا در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری مسابقه گفتگویی صورت بگیرد.

وی ادامه داد: در این جلسه با توجه به اینکه حتی توپ امکان حرکت در زمین مسابقه را نداشت، تصمیم بر این شد که دیدار لغو شده و به زمان دیگری موکول شود که طبق هماهنگی های انجام شده قرار بر این شد تا مسابقه، فردا یکشنبه و در ساعت ۱۶:۳۰ برگزار گردد.

سرپرست تیم تراکتورسازی در خصوص اعتراض باشگاه ملوان به تعویق یک روزه این مسابقه اظهار کرد: در جلسه ی برگزار شده برای تعویق بازی، مسئولین تیم ملوان نیز حاضر بوده و کاملا در جریان این تصمیم قرار گرفته بودند. اعتراض تیم ملوان بیشتر به دلیل فشردگی برنامه مسابقات می باشد. همچنین هزینه های اضافی که دو تیم برای تاخیر یک روزه متحمل خواهند شد، می تواند دلیل دیگری برای این اعتراض باشد.

آذرنیا در مورد وضعیت و سطح آمادگی تیم گسترش فولاد برای این دیدار افزود: وضعیت روحی، روانی و فنی خوبی در تیم حاکم بوده و بازیکنان تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته اند. با توجه به نتایج اخیر و همچنین جایگاه تیم در جدول رده بندی، همه ی اعضای از انگیزه بسیار بالایی برای کسب سه امتیاز دیدار بعدی تیم برخوردارند.

وی ادامه داد: در بازی فردا مرتضی اسدی به دلیل سه اخطاره بودن تنها غایب تیم خواهد بود و خوشبختانه هیچ مصدوم یا محروم دیگری نداریم. با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی نیز امیدواریم مشکلی در روند برگزاری مسابقه فردا ایجاد نشده و بازی با کیفیتی از هر دو تیم شاهد باشیم.

در پایان لازم به ذکر است که دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و ملوان بندرانزلی فردا (یکشنبه) از ساعت ۱۶:۳۰ در استادیوم بنیان دیزل برگزار خواهد شد. تماشای این دیدار برای کلیه هواداران تبریزی رایگان خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :