تنها نماینده آذربایجان شرقی در تیم ملی جودو گفت: خوشبختانه ملی پوشان ایرانی در آمادگی کامل به سر می‌برند و امید زیادی به حضور در رقابت‌های آسیایی وجود دارد.

به گزارش تبریزمن، آرش آقایی با اشاره به برگزاری اردوی مشترک و تورنمنت جهانی ازبکستان اظهار داشت: تیم ملی جودو ساعت ۲۳ دیشب از فرودگاه امام خمینی (ره) راهی کشور ازبکستان شد.

وی افزود: یک هفته بعد از برگزاری این اردو و تورنمنت در کشور ازبکستان، تیم ملی جودو به منظور شرکت در مسابقات جهانی، در کشورهای آذربایجان و سپس گرجستان حضور می‌یابد.

آقایی در ادامه با بیان اینکه نفرات برگزیده در این رقابت‌ها به مسابقات آسیایی اعزام می‌شوند، ادامه داد: مسابقات آسیایی به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود که امیدواریم جودوکاران ایرانی به این رقابت‌ها دعوت شوند.

وی همچنین ادامه داد: خوشبختانه ملی پوشان ایرانی در آمادگی کامل به سر می‌برند و امید زیادی به حضور در رقابت‌های آسیایی وجود دارد.

به نقل از تسنیم، آرش آقایی در تاریخ ۴۰ ساله جودوی آذربایجان شرقی، به عنوان تنها ملی پوش جودو شناخته شده است. وی که سابقه ۷ ساله در به تن داشتن لباس تیم ملی جودو را دارد، تاکنون چندین مدال رنگارنگ در مسابقات بین المللی و آسیایی را کسب کرده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :