به گزارش تبریزمن، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان, نیروی انتظامی در اقدامی سوال برانگیز مانع از حضور دکتر مسعود پزشکیان در صف انتظار برای رأی‌دادن شد.

دکتر پزشکیان که ظهر امروز, در مسجد محل سکونت خود مسجد رسول‌الله, واقع در انتهای مارالان, کوی دانشگاه, به منظور رأی‌دادن حاضر شده بود با برخورد سوال‌برانگیز نیروی انتظامی مواجه شد.

ماموران نیروی انتظامی اجازه ایستادن در صف را به ایشان ندادند و عنوان کردند این اقدام شائبه تبلیغاتی دارد و منع قانونی دارد و باید به صورت فردی سریع‌تر آرای خود را به صندوق بیندازند؛

در صورتی که ایشان بر خود وظیفه می‌دانستند همچون دیگر مردم در صف باشند ولی با اصرارهای پیاپی و سوال‌برانگیز عوامل نیروی انتظامی, دکتر پزشکیان از آن مسجد خارج شدند و در مدرسه نزدیک این مسجد حضور یافتند, که بار دیگر با برخورد نیروی انتظامی مواجه شدند که حضور شما در صف انتخابات غیرقانونی است و مجبور شدند بدون حضور در صف مردمی رای دهند.

این اقدام غیر قانونی متولیان امر, بدون شک باید مورد پیگیری قانونی قرار گیرد چرا که قانون انتخابات به هیچ عنوان حضور کاندیدا در صف محل رای گیری را ممنوع نکرده است.

این موضوع بدون شک از طریق مراجع قانونی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت چرا که برخورد با حضور یک کاندیدا در محل رای گیری به منظور رای دادن در هیچ جای قانون ممنوع نشده است و متولیان امر باید پاسخگو باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :