سرمربی گسترش فولاد تبریز می گوید در دو هفته اخیر داوری ها وضعیت بهتری داشته اند و تیم ها ضرر کمتری نسبت به گذشته از قضاوت های لیگ خورده اند.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند در رابطه با بازی انجام شده و پیش روی تیم گسترش فولاد گفت: در بازی قبلی و برابر ذوب آهن بازی سنگینی داشتیم، با قهرمان جام حذفی ایران بازی داشتیم و مشخص بود که امتیاز گرفتن در اصفهان بسیار سخت است اما ما موفق به متوقف کردن این تیم شدیم و توانستیم با یک امتیاز به تبریز برگردیم.

وی ادامه داد: بچه های ما دستورات تاکتیکی را به خوبی پیاده کردندو ما توانستیم به هدف مان برسیم، البته هدف گذاری اصلی ما در لیگ پانزدهم کسب رتبه تک رقمی است و امیدواریم بتوانیم به آن برسیم، امسال سومین سال حضور گسترش فولاد در لیگ برتر است، دو سال گذشته به سختی در لیگ ماند اما امسال می خواهیم با برنامه و بدون مشکل حضورمان در لیگ را تضمین کنیم و به نوعی می خواهیم به ثبات کامل برسیم.

وی در ادامه گفت: بازی فردا در مقابل راه آهن هم بازی سختی است، آنها تیم جوان و پرقدرتی هستند که برای هرتیمی مشکل ساز می شوند. آنها می خواهند در مقابل ما امتیاز بگیرند اما ما باید بتوانیم در مقابل آنها نیز به هدف مان برسیم و انشالله این اتفاق نیز خواهد افتاد.

کمالوند ادامه داد: دیدار مقابل راه آهن، دهمین بازی ما در لیگ برتر است اما نکته جالب در نوع قرعه کشی برای ما این بود که تنها در سه بازی توانستیم میزبان باشیم و ما در ۷ بازی میهمان بوده ایم.

سرمربی گسترشی ها در مورد داوری های لیگ برتر گفت: اگر اشتباهات داوری نبود ما می توانستیم بیشتر از این امتیاز داشته باشیم، حتی در مصاحبه با رسانه ها آقای عنایت اذعان کرده بود که در ۶ بازی اول تیم گسترش بیشتر از باقی تیم ها ضرر دید، البته من آدم منصفی هستم و باید بگویم که دو سه هفته ای است که داوری ها، بهتر شده است، فکر می کنم در بازی های این دو هفته تیم ها کمتر از قضاوت ها ضربه خورده اند.

وی ادامه داد: من لازم می دانم به دلیل هماهنگی که در سازمان لیگ وجود دارد از آقای تاج تشکر کنم، فکر می کنم از روزی که ایشان آمده است لیگ برتر هدفمندتر شده است و تصمیمات منطقی تر شده است، در گذشته تصمیمات غیرمنطقی همچون سقف قراردادها و یا ممنوعیت دروازه بان خارجی را می دیدیم که خدا راشکر اکنون وجود ندارد، تصمیمات منطقی ایشان همچون جوانگرایی هم به نفع باشگاه هاست و هم به نفع تیم ملی، حتی من می گویم تعطیلاتی که به وجود می آید و ربطی به سازمان لیگ ندارد و مسائل مربوط به تیم ملی است.

کمالوند در پایان راجع به بازیکنان خارجی موفق تیمش گفت: معمولا بازیکنان خارجی که من استفاده می کنم بازیکنانی هستند به کار تیم می آیند، به جز جکسون که امسال به تیم ما آمده بود باقی بازیکنان بهترین بازی ها را انجام داده اند چون با شناخت بازیکن خارجی می گیریم، بازیکنانی مانند جاسم کرار، مگنو باتیستا، پیمنتا و در حال حاضر هم گئورگیف را با شناخت کامل به تیم آوردیم و آنها هم بهترین بازی ها را برای تیم انجام دادند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :