عضو هسئت رییسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر امروز با حضور در ” سازمان ورزش ” شهرداری تبریز از امکانات و دستاوردهای این سازمان مردم نهاد بازدید به عمل آوردند.

به گزارش تبریزمن،دکتر علیرضا منادی، در بازدید از سازمان ورزش شهرداری تصریح کرد: خوشبختانه خرد جمعی شورای شهر و شهردار بر بسط و گسترش ورزش در بین خانواده‌ها استوار شده است.
نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر با تاکید بر اجرایی شدن سیاستهای ورزشی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: امیدواریم با اجرای سیاست‌های شورا، شهروندان عزیز تبریزی و به ویژه خانواده‌ها از امکانات لازم برای انجام ورزش همگانی بهره‌مند شوند.
وی با بیان اینکه فعالیت‌های ورزشی، تاثیر مهمی بر سلامت جسمی و روانی شهروندان دارد گفت: با وجودی که در سال‌های اخیر اقدامات چشمگیری در توسعه و تجهیز اماکن ورزشی انجام شده است اما کافی به نظر نمی‌رسد و می بایست دستگاههای ذیربط بیش از پیش در این خصوص فعالیت کنند.
وی ادامه داد: نصب دستگاه‌های بدنسازی در سطح بوستان‌ها ،برگزاری همایش‌های پیاده‌روی، کوه‌روی و دوچرخه‌سواری از فعالیتهای ارزشمند سازمان ورزش شهرداری تبریز است.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مکان‌یابی مناسب دستگاه‌ها، نصب ضربه‌گیر در کف محوطه و نصب راهنما و همچنین حضور کارشناسان ورزشی برای آموزش و راهنمایی شهروندان از ضرورتهاست.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :