به گزارش تبریزمن، حسین فرکی سرمربی سپاهان معتقد است پیروزی مقابل راه‌آهن یکی از فینال‌های مهمی بود که تیمش برای کسب عنوان قهرمانی پشت ‌سر گذاشت. نکته جالب این است که فرکی تأکید می‌کند برای قهرمان شدن، همه چیز دست سپاهان است.

فکر می‌کنید برد مقابل راه‌آهن چقدر شما را به قهرمانی نزدیک کرد؟
قبل از این مسابقه ۴ فینال در پیش داشتیم که در واقع یکی از این فینال‌ها را با برد پشت ‌سر گذاشتیم. البته در هفته‌های آینده بازی‌های سختی داریم ولی امیدوارم بچه‌ها با همدلی و رفاقت، به هدف‌شان برسند. ما باید منتظر نتایج رقیبان دیگر هم باشیم ولی باید بگویم که همه چیز دست خودمان است.

یعنی معتقدید سرنوشت قهرمانی دست شماست؟
بله من چنین نظری دارم. ما اگر بازی‌هایمان را ببریم، قهرمان خواهیم شد.

حتماً روز یک‌شنبه هم منتظر باخت تراکتورسازی هستید؟
دقیقاً همین‌طور است. ما منتظریم تراکتور امتیاز از دست بدهد و اگر این موضوع اتفاق بیفتد، خوشحال می‌شویم. البته حریفان دیگر هم از اینکه ما امتیاز از دست بدهیم، خوشحال می‌شوند.

قبول دارید نویدکیا در بهترین زمان ممکن به ترکیب شما اضافه شد؟
بله همین‌ طور است. شما شک نکنید اگر محرم در اکثر بازی‌های سپاهان حضور داشت، الان تیم ما با چند امتیاز اختلاف صدرنشین بود. محرم نقش مهمی در تیم دارد و خوشبختانه روز به روز از لحاظ بدنی وضعیت بهتری پیدا می‌کند. من معتقدم او یک بازیکن نمونه است و در این فوتبال به‌ خاطر مصدومیت‌های زیاد به حقش نرسید.

چه صحبتی با هواداران سپاهان دارید؟
قبل از بازی با راه‌آهن در کنفرانس مطبوعاتی از آنها خواستم که برای حمایت سپاهان به ورزشگاه بیایند. آنها به دعوت ما لبیک گفتند و امیدوارم در هفته‌های آینده نیز سپاهان را حمایت کنند.

مدیرعامل سپاهان در مصاحبه‌ای اعلام کرده هنوز همکاری این باشگاه با شما در فصل آینده مشخص نیست. 
بین من و سپاهان ارتباط خوبی وجود دارد و من قبلاً در مورد قراردادم صحبت کرده‌ام. الان نیازی نیست حرفی بزنم و تمایل ندارم در مورد فصل آینده صحبت کنم. در حال حاضر فقط به ۳ بازی باقی‌مانده فکر می‌کنیم و این مسائل مربوط به پایان فصل است.

لیگ قهرمانان اروپا هم قرعه‌کشی شد. آیا این بازی‌ها را دنبال می‌کنید؟
بله فکر می‌کنم همه فوتبالی‌ها این مسابقات را دنبال می‌کنند. فکر می‌کنم شانس یوونتوس برای عبور از رئال‌مادرید کم است. به نظر من برنده بایرن و بارسلونا قهرمان اروپا خواهد شد.

شما طرفدار کدام تیم هستید؟
طرفدار بارسلونا هستم. هرچند که بایرن‌مونیخ هم برایم قابل احترام است. فکر می‌کنم بازی بارسلونا و بایرن خیلی جذاب باشد. اول طرفدار بارسلونا هستم و بعد طرفدار گواردیولا.

—————————————————————————–

بیشتر بخوانید…..

هر آنچه در جلسه این هفته شورای شهر تبریز گذشت…

از چاره اندیشی برای امنیت کارگران تا تصویب یک فوریت لایحه کاهش عوارض طبقات مازاد

—————————————————————————-

 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :