به گزارش تبریزمن،  علی دایی عصر شنبه در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم های صبای قم و تراکتورسازی تبریز بیان داشت: امروز بازی دشواری برای هر دو تیم بود ولی تیم ما بازی را خوب شروع کرد و زودتر به گل رسید و بعد از این که گل تساوی را دریافت کردیم منطقی بازی کردیم و شانس گل به حریف ندادیم.

وی افزود: در نیمه دوم چهار موقعیت خوب داشتیم که می توانستیم بازی را با اختلاف بیشتری ببریم و خوشحالم که بعد از بازی بدی که هفته گذشته مقابل سایپا تهران داشتیم بازیکنان ما امروز بهتر بودند.

دایی در خصوص عملکرد کریم اسلامی در این بازی اظهار داشت: کریم اسلامی یکی از موثرترین بازیکنان ما در این بازی بود و خیلی خوب کار کرد. او حتی در کار تیمی هم موفق بود. در مجموع ما در این دیدار بازیکن بد نداشتیم و هر ۱۱ بازیکن ما جانانه بازی کردند.

وی خاطرنشان کرد: ما امروز تیم منسجمی داشتیم، هم در فاز هجومی و هم در فاز دفاعی. چندین بار به عمق دفاع تراکتورسازی نفوذ کردیم، از طریق سانترها و ضربات ایستگاهی به گل رسیدیم و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

سرمربی صبا بیان کرد: اینها همه نشان می‌دهند که در مسیر پیشرفت قرار داریم. امیدوارم بازیکنان مصدوم ما هرچه زودتر برسند تاکامل‌تر شویم و دست ما در بازی‌های آینده بازتر باشد.

دایی در مورد اینکه محمد اوسانی امروز نیمکت نشین بود گفت: او باید بیشتر کار کند و همه بازیکنان تیم باید بیشتر تلاش کنند.

سرمربی صبای قم اظهار داشت: قولی برای کسب سهمیه نمی دهم و نمی توان برای فوتبال پیش بینی کرد و به طور قطع حمایت مدیریت باشگاه بسیار می تواند به تیم صبای قم کمک کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :