اگرهماهنگی و همدلی بین اعضای شورا و شهردار وبیشتر از این باشد نتیجه بهتری حاصل می شود.

به گزارش تبریزمن، جواد ششگلانی عضو شورای شهر تبریز در گفتگو با تبریزمن درباره عملکرد ۲ساله شورا گفت:منکر کارهای خوب و مثبت انجام شده نیستیم اما اگر همدلی و هماهنگی بین اعضای شورای شهر و شهردار بیشتر باشد می توانیم مشکلات را حل و کارها را به خوبی به جلو ببریم.

ششگلانی خاطر نشان کرد: وجود اختلاف نظر در شورا طبیعی می باشد و سعی ما این است با وجود اختلاف نظر به هماهنگی برسیم.

وی همچنین در پاسخ به آسفالت کاری در اکثر نقاط شهر گفت:در پی وضعیت نا بسامان و نامناسب آسفالت در شهر،شورا با تاکید بر اینکه شهرداری باید توجه بیشتری داشته باشد در بودجه ۹۴ ملاحضات زیادی شده است که امیدوارم مایه ی آسایش شهروندان تامین شده باشد.

وی سوال خبرنگار تبریزمن را در رابطه با اینکه چرا یکبار آسفالت ریزی به صورت معقول انجام نمیشود تا همه ساله شاهد صرف هزینه های هنگفت نباشیم گفت: ما در حد توان در تلاشیم اما وجود مصالح نامناسب از دست ما خارج است ما سعی میکنیم بهترین نوع آسفالت ریخته شود.

وی خاطر نشان کرد: با اختصاص تسهیلات در تلاشیم پارکینگ های تبریز را افزایش دهیم تا شهروندان و مهمانان از حضور در خیابان های تبریز لذت ببرند.

او از عملکرد سازمان گردشگری ابراز رضایت کرد و گفت: با وجود نواقصی که وجود دارد توانسته ایم با هماهنگی بین مراکز ذیربط و استانداری به نتایج خوبی برسیم.

وی در رابطه با تیم والیبال شهرداری گفت :مشکلات مالی الآن در همه جا وجود دارد و شهرداری از این مبحث جدا نیست ولی با تمام وجود در از تیم والیبال شهرداری تبربز حمایت میکنیم تا امسال نیز مثل ساله گذشته نتایج درخشان بگیرد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :