رهبر معظم انقلاب با تاکید بر این که «آن چیزهایی که احساس کنم باید با ملت در میان بگذارم را خواهم گفت»، تصریح کردند: من از گفتن حقیقت خسته نخواهم شد.

به گزارش تبریزمن، از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، رهبر معظم انقلاب صبح چهارشنبه در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم آذربایجان شرقی که به مناسبت سالروز ۲۹ بهمن ماه در حسینیه امام خمینی(ره) انجام شد، این مطلب را بیان کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: دشمن درصدد است افکار عمومی را از اهداف پلید خود غافل نگه دارد. آنها می خواهند در انتخابات اعمال نفوذ کنند. مردم آگاه باشند و در نقطه مقابل خواست دشمن عمل کنند.

ایشان با بیان این که آمریکایی ها از اول انقلاب با چند نقطه اساسی از جمله شورای نگهبان مخالف بودند، اظهار داشتند: نتوانستند بساط شورای نگهبان را جمع کنند، حالا می خواهند تصمیمات آن را زیر سؤال ببرند که معنای آن غیرقانونی بودن انتخابات، مجلس و قوانین مجلس است.

رهبر معظم انقلاب اضافه کردند: می خواهند کشور را چهار سال در خلأ قانونی بگذارند.
حضرت آیت الله خامنه ای اضافه کردند: کسانی که در تخریب شورای نگهبان با دشمن هم زبانی می کنند ملتفت نیستند؛ من کسی را به خیانت متهم نمی کنم. این فقط تخریب شورای نگهبان نیست، تخریب انتخابات و مجلس و ۴ سال قانون گذاری است؛ این را من باید بگویم و افکار عمومی باید بدانند.

ایشان با بیان این که مجلس ریل گذار حرکت دولت است، خاطرنشان کردند: اگر مجلس دنبال رفاه مردم، عدالت، گشایش اقتصادی، پیشرفت علم و فناوری و عزت و استقلال باشد، ریل گذاری به سمت این اهداف خواهد بود.

رهبر معظم انقلاب تصریح کردند: اگر مجلس، مرعوب غرب و آمریکا باشد، دنبال حاکمیت جریان اشرافی باشد، این، مملکت را بدبخت خواهد کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از بیاناتشان به مجلس خبرگان هم اشاره کردند و گفتند: مجلس خبرگان بسیار مهم است. خبرگان در لحظه لازم رهبر را تعیین می کند. اگر اعضای خبرگان، دلبسته انقلاب و ملت و آگاه و پایدار در مقابل توطئه های دشمن باشند یک جور عمل می کنند؛ اگر این گونه نباشند جور دیگر عمل می کنند؛ لذا دشمن روی خبرگان حساس است.

ایشان به موضوع مذاکرات هسته ای هم اشاره کردند و افزودند’ یکی از اهداف مذاکره کنندگان که واقعا زحمت کشیدند و عرق ریختند این بود که با سرمایه گذاری خارجی گشایش اقتصادی ایجاد شود. دو روز قبل مسئول آمریکایی گفت کاری می کنیم که کسی جرئت نکند در ایران سرمایه گذاری کند.
رهبر معظم انقلاب یادآور شدند: اینکه بنده ۱۰ بار گفتم نمی شود به آمریکا اعتماد کرد، معنایش این است؛ ۲ سال مذاکره، حالا که تمام شد می گویند ما نمی گذاریم.

حضرت آیت الله خامنه ای اضافه کرد: سیاستمدار آمریکایی اعتراض می کند که چرا مردم مرگ بر آمریکا می گویند؛ این طور عمل می کنید؛ این گذشته شما است؛ این سابقه شما است. می خواهید مردم چه بگویند؟! بله، در دیدارهای خصوصی لبخند می زنند، دست می دهند و حرف های چرب و نرم می زنند؛ این برای دیدارهای دیپلماتیک است و ارزشی ندارد.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشتند: من لازم می دانم از اعماق دل از ملت ایران به خاطر حماسه ۲۲ بهمن امسال تشکر کنم. جشن انقلاب بر شما مبارک باد و مبارک شد الحمدلله.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :