فیلم کوتاه «من دختر نیستم» به نویسندگی و کارگردانی کاظم بدیرخانی در دو بخش بهترین فیلم کوتاه و بهترین کارگردانی جشنواره فیلم کوتاه لس آنجلس آمریکا نامزد دریافت جایزه شد.

به گزارش تبریزمن، «من دختر نیستم» نام فیلم کوتاهی ایرانی نوشته و ساخته کاظم بدیرخانی است که برای شرکت در سه جشنواره بین المللی کالرتیپ استرالیا Colortape، جشنواره آفتاب طلایی مالتا Goldensun و جشنواره بین المللی فیلم کوتاه لس آنجلس آمریکا LA Shorts Awards پذیرفته شده است.
این فیلم همچنین در دو بخش بهترین فیلم کوتاه و بهترین کارگردانی جشنواره فیلم کوتاه لس آنجلس آمریکا نامزد دریافت جایزه شده است.
«من دختر نیستم» داستان آسیب ها و چالش های دختری جوان را به تصویر می کشد که در پی یک دوستی ناموفق مسیر زندگی اش تغییر پیدا می کند و با مشکلاتی رو به رو می شود.
مراحل ساخت این فیلم کوتاه داستانی شهریورماه امسال در تهران پایان یافته است.
آرزو انواریان، رها بذرافشان، داود محمد آبادی، محمدرضا پاشنامه، رضا برزنویی، سیدرضا پورآقا، سمیرا عربی، رمضان نقدی فر، مرتضی دربهشتی، امین البرزی، سمیرا فلاح، احمد اسفندیاری، اندیشه یدی در این فیلم کوتاه ایفای نقش کرده اند.
دیگر عوامل این فیلم عبارتند از: تصویربردار: سیامک جاوید، تدوین: قاسم بدیرخانی و امین البرزی، صدابردار: مرتضی دربهشتی، عکاس: زهرا دانشی، مشاور رسانه ای:رکسانا قهقرایی.
بدیرخانی پیش از این با فیلم کوتاه «هوا را از من بگیر» در جشنواره آثار موبایلی فرانسه حضور داشت و همچنین فیلم کوتاه «یک نخ سیگار» با تصویربرداری سیامک جاوید نیز از دیگر ساخته های بین المللی و جدید اوست.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :