به گزارش تبریزمن، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و راه‌آهن گفت: پیش از آنکه در مورد بازی صحبت کنم، باید بگویم زمینی که شش یا هفت بازی در یک هفته در آن انجام شده دیگر کیفیت لازم را برای بازی ندارد. ضمن اینکه باید بگویم از این به بعد هر نتیجه‌ای که تیم تراکتورسازی بگیرد، مسئولیتش با من است، چون مدیریت عامل باشگاه و اعضای هیئت مدیره هر آنچه را که ما خواستیم، انجام دادند. تنها دغدغه ما اردوی ترکیه بود که آقایی مانع شد تا به این اردو برویم.

وی ادامه داد: ما اگر قبل از این بازی دو بازی تدارکاتی انجام می‌دادیم، هماهنگی بین بازیکنان‌مان بیشتر می‌شد. به عنوان مثال در این دیدار شریفی و نانگ برای نخستین بار بود که کنار هم بازی می‌کردند.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: دغدغه ما فقط همان بود که شخصی اجازه نداد ما به اردوی ترکیه برویم که اگر این اتفاق رخ می‌داد ما هم‌اکنون آماده‌تر بودیم. شریفی و نانگ برای اولین بار برای ما بازی کردند و اگر چند بازی تدارکاتی در اردوی ترکیه می‌توانستیم داشته باشیم، بازیکنانمان هماهنگ‌تر بودند.

وی تاکید کرد: در مجموع بازی خوبی مقابل راه‌آهن انجام ندادیم. درست است که ما ۳-۴ موقعیت داشتیم اما آنچه که می‌خواستیم نبودیم. از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و درواقع تراکتورگونه بازی نکردیم. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم جبران کنیم.

سرمربی تراکتورسازی بار دیگر از هواداران این تیم خواست که نتایج بد تراکتور را به او نسبت دهند و افزود: از طرفدارانی که به ورزشگاه شهر قدس آمدند تشکر می‌کنم اما همانطور که گفتم انتظار دارم مسئولیت را به شخص امیر قلعه‌نویی بدانند. باشگاه هرآنچه که خواستیم انجام داده و کم کاری نکرده است. دو روز گذشته هم پرداختی داشته است و از این بابت مسئله‌ای‌ نیست.

وی در مورد اینکه مدیرعامل تراکتورسازی عنوان کرده که به تماشاگران خط داده می‌شود، گفت: من از این موضوع مطلع نیستم اما همانطور که گفتم نتایج بد را به نام من بزنند. هیات مدیره نهایت تلاش خود را کرده و کم‌لطفی است که بخواهند علیه عباسی شعار دهند. در فصل نقل و انتقالات هم بازیکنان مدنظرمان جذب شدند و هیات مدیره تلاش خود را کرده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :