سرمربی تیم تراکتورسازی گفت:مقابل تیمی بازی می کنیم که در جدول وضعیت آن بهتر از ماست.

به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا در نشست خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل ملوان اظهار داشت: ضمن خسته نباشید به همه خبرنگاران، قبل از اینکه بخواهم درباره این بازی صحبت کنم باید بگویم مسابقه مقابل ملوان هم یک مسابقه مثل تمام بازی های لیگ است و هر دیدار لیگ شرایط خاص خود و مشکلات خود را برای ما دارد. ما میدانیم که بازی هم مثل همه بازی های دیگر برای ما سخت خواهد بود و مقابل تیمی بازی می کنیم که در جدول وضعیت آن بهتر از ماست.

وی ادامه داد: ملوان همیشه در خانه مشکلات زیادی برای تیم های حریف ایجاد می کند. این تیم بازیکن های زیادی دارد اما ما هم تدابیر ویژه ای را برای مقابله با این تیم در نظر داریم. با انگیزه بالایی که نفرات ما دارند تلاش می کنیم که نتیجه مطلوب این مسابقه را از آن خود کنیم.

سرمربی تراکتورسازی اذعان داشت: شما اگر بخواهید علت های نتیجه گیری تراکتور در این فصل را بدانید باید دقت کنید که چند بازیکن از فصل گذشته در تیم تراکتور باقی مانده است؟ سعید آقایی، محمد ایرانپوریان و خیلی از بازیکنان دیگر در ترکیب ما حضور ندارند. چند نفر از بازیکنان ما چند ماه بازی نکرده بودند.این نفرات ۷،۸ ماه بود که هیچ کاری انجام نداده بودند. مثل شجاع، بختیار، حمودی، سینا و عبدالله زاده. همچنین باید در نظر داشته باشیم که چند بازیکن خارجی به تیم ما اضافه شدند. پروسه ساخت یک تیم احتیاج به زمان دارد. ما هر روز کار خودمان را انجام دادیم و طی این ۵ ماه چندین بار با تعطیلی لیگ مواجه شدیم.تا به حال سه بار در لیگ وقفه ایجاد شده است. در حالی که برای تیمی که می خواهد به مرور به آمادگی برسد نیاز است که بازیها به صورت مداوم انجام شود.

وی افزود: فکر می کنم ۵،۶ دلیل برایتان آوردم که چرا نتیجه نگرفتیم. یک ماه بود که ما طی آن ۵ بازی انجام دادیم ضمن اینکه الان با ۱۴ بازی که ۱۲ تای آن در لیگ بوده در آستانه فینال جام حذفی قرار گرفته ایم. ما دو پیروزی خارج از خانه در جام حذفی داشتیم. سه برد و سه باخت در لیگ و چندین و چند مساوی.

به نقل از کاپ، تونی اولیویرا در خاتمه اذعان داشت: من میدانم که بالاخره یک روز می میرم. اما اگر یک مربی در تراکتور موفق شد دو بار نایب قهرمان لیگ و یک بار فاتح جام حذفی شد، باز هم در آسمان ها خواهم بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :