لوسیانو ادینیو که در دوره سرمربیگری رسول خطیبی در تراکتورسازی به این تیم پیوست و بازی های درخشانی را برای تیم محبوب پرشور ها انجام داد، شاید دوباره به این شهر برگردد.

به گزارش تبریزمن، وی در فصل ۹۴-۹۳ با به ثمر رساندن ۲۰ گل در ۳۰ بازی برای تراکتورسازی موفق شد عنوان آقای گلی لیگ برتر را کسب کند اما پس از آن با وجود پیشنهاداتی که برای تمدید قرارداد داشت تصمیم گرفت به السیلیه قطر برود و فوتبال خود را خارج از ایران دنبال کند.

مهاجم برزیلی فصل گذشته سرخپوشان پس از جدایی‌اش از السیلیه قطر، راهی کشورش شد و پاسخی به مسئولان تراکتورسازی نداد تا حضورش در این تیم منتفی شود.

پس از منتفی شدن حضور ادینیو در تراکتورسازی، مسئولان این باشگاه برای جذب آلویز نانگ از نفت تهران یا معاوضه مهرداد طهماسبی، دروازه‌بان نیمکت‌نشین‌شان با ماتیاس چاگو، مهاجم فولاد خوزستان بودند که سعید عباسی مدیرعامل سابق سرخ ها سرانجام نانگ را به تراکتورسازی آورد.

بعد از حضور سردار آجرلو مدیر کاربلد و با تجربه در تراکتورسازی، وی با توجه به علاقه شدید هواداران به ادینهو و سابقه آقای گلی این مهاجم برزیلی با پیراهن تراکتورسازی، مذاکرات را آغاز و توانست بعد از عقد قرارداد با محمد ابراهیمی، قرارداد ادینهو را نیز نهایی کند.

مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با تایید این خبر گفت: این انتقال حاصل یک هفته مذاکره فشرده با این بازیکن عزیز بود.امیدوارم این خبر بتواند هواداران بزرگ تراکتور را شادمان کند، ما با هم به سوی قهرمانی حرکت می‌کنیم، همه با هم، دست در دست هم، به امید خداوند سالى رویایی خواهیم ساخت.

حال با پیوستن ادینهو و محمد ابراهیمی به تراکتورسازی و با توجه به حضور، فرزاد حاتمی و مهدی شریفی می توان گفت خط حمله این تیم خطرناک تر شده و شاید بار دیگر شاهد آقای گل شدن لیگ توسط یکی از بازیکنان تراکتور شد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :