به گزارش تبریزمن، فرزاد حاتمی خرید جدید تراکتورسازان که از ملوان به این تیم پیوست تنها بعد از سه بازی برابر نفت تهران، گسترش فولاد و راه آهن با دآسیب دیدگی شدیدی روبرو شد تا برای چند هفته ای از ترکیب این تیم دور باشد.

حاتمی در تمرینات روزهای گذشته تراکتور در برخورد با یکی از هم تیمی هایش از مچ پا آسیب دید و بنا به تجویز کادر پزشکی بین سه تا چهار هفته نمی تواند تیم محبوب آذربایجان را همراهی کند . البته امیر قلعه نویی با توجه به جذب مهاجمانی همچون مهدی شریفی و آلویس نانگ زیاد دغدغه ای از بابت خط حمله ندارد.

رمضان نوری‌زاده پزشک تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در مورد آخرین وضعیت مصدومیت فرزاد حاتمی گفت: در بازی مقابل راه آهن همسترینگ پای حاتمی دچار کشیدگی شده بود. خوشبختانه در جواب MRI پارگی دیده نشد و تنها کشیدگی وجود داشت. حاتمی قطعا نمی تواند در این بازی حضور داشته باشد و چند روزی است که فیزیوتراپی و آبدرمانی ر آغاز کرده است.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا بتوانیم این بازیکن را در سریع ترین زمان ممکن به بهبودی رسانده و در اختیار کادر فنی قرار دهیم تا بتواند در بازی های آینده استفاده کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :