سرمربی جدید تراکتور هنوز مهر قراردادش خشک نشده در اولین تصمیم غیر منتظره گران قیمت ترین مهاجم لیگ برتر را از ترکیب ۱۸ نفره کنار گذاشت.

به گزارش تبریزمن،  کنار گذاشتن حمزه یونس از لیست تراکتورسازی برای مصاف با استقلال باعث شد تا دغدغه های امیر قلعه نویی برای نتیجه گرفتن با این تیم از همان روزهای ابتدایی بیشتر از قبل شود به خصوص که تا پیش از حضور او در تبریز بیشترین انتقاد از تراکتوربه خاطر نداشتن یک مهاجم تمام کننده و تاثیرگذار مثل ادینهو برزیلی بود. باشگاه در ابتدای فصل مهاجم تونسی را با قراردادی نجومی به خدمت گرفت اما حمزه یونس پایین تر از حد انتظار ظاهر شد و سایر مهاجمان هم نتوانستند از این فرصت برای تثبیت جایگاه خود استفاده کنند تا جای خالی آقای گل فصل قبل بیش از پیش احساس شود.

حالا در آستانه مصاف حساس و سرنوشت ساز برابر استقلال امیر قلعه نویی برای حل این مشکل راه حل موقتی در پیش دارد آن هم فضا دادن به هافبک های تهاجمی و هناصر سرعتی اش است تا بلکه آنها بتوانند از شم گلزنی بالای خود در جدال امروز استفاده کرده و مشکل گلزنی تراکتور را به صورت موقت هم شده حل کنند. نفراتی مثل سروش رفیعی یا سامان نریمان جهان که هم از سرعت هم از شم گلزنی بالا برخوردار هستند جدی ترین گزینه های قلعه نویی برای ایجاد تغییرات غیرمنتظره در ساختار تهاجمی تبریزی ها محسوب می شوند به خصوص که امیر نشان داده از آن دست مربیانی است که کم تصمیمات عجیب و غریب در مهره چینی نمی گیرد!

در هفته دوم لیگ برتر وقتی سرمربی ملوان بود تیمش را با کلی دگرگونی به مصاف استقلال فرستاد و همین تغییرات و چیدمان عجیب زمینه را برای باخت تیم پرستاره ملوان برابر آبی های پایتخت فراهم کرد و هنوز هم با گذشت مدت ها از آن بازی این تغییرات سوژه منتقدان این مربی قلمداد می شود به همین خاطر امروز هم بعید نیست او در اولین تجربه روی نیمکت تراکتور تغییراتی در چیدمان شاگردانش ایفا کند تا بلکه مشکل گلزنی و نداشتن یک مهاجم تمام عیار حل شود.

از آن جا که امیر قلعه نویی دوست دارد استارت دوباره خود در تبریز را با شکست دادن استقلال بزند قطعا او برای رسیدن به این هدف به عنصرهای تهاجمی و سرعتی برای عبور از ساختار دفاعی کند مهمان نیاز دارد به همین خاطر با شناختی که از ضعف های شاگردان سابقش در استقلال دارد قطعا امروز هر چه بازیکن سرعتی در ترکیب داشته باشد به میدان می فرستد تا صدرنشین لیگ را تحت الشعاع بازی تهاجمی قرار دهد که باید دید مهره هایی همچون شاهین ثاقبی ، سروش رفیعی ، بختیار رحمانی ، سامان نریمان جهان ، مهرداد بایرامی و … کدام یک فرصت حضور در ترکیب ثابت را پیدا می کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :