در کارگاه سرگرمی‌های سازنده که در ویژه‌برنامه «مهمانی مهر و نیایش» برپا شده است، سطح یادگیری و دانش مخاطبان، افزایش می‌یابد.

به گزارش تبریزمن، و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، پروین بنی‌هارونی نویسنده و کارشناس کارگاه سرگرمی سازنده کانون با بیان این مطلب افزود: یکی دیگر از ویژگی‌های بازی و سرگرمی که کودکان در این غرفه انجام می‌دهند، پرورش خلاقیت و مهارت آنان خواهد بود.

وی اضافه کرد: سرگرمی و بازی باعث می‌شود تا استعداد بچه‌ها کشف و شکوفا شده و مسیر شغلی خود را در آینده پیدا کنند.

بنی هارونی گفت: در این کارگاه سه میز قرار دارد که در هر میز، کارهای دستی به کودکان و نوجوانان آموزش داده می‌شود و بازی‌هایی که بیشتر جنبه سرگرم کننده دارد و ذهن بچه‌ها را فعال می‌کند، ارایه می‌شود.

این کارشناس افزود: بچه‌ها می‌توانند با کارت‌های بازی «خدا دوست دارد» و لگو‌های «معماری اسلامی» (قطعات بازی) که در این کارگاه وجود دارد، بازی‌های گروهی یا تک نفره انجام دهند.

ویژه برنامه‌ «مهمانی مهر و نیایش» به مناسبت ماه مبارک رمضان در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران از روز ۲۶ خرداد کار خود را آغاز کرده و تا ۴ تیر ۱۳۹۵ (۹ تا ۱۸ رمضان) از ساعت ۱۹ تا ۲۳ ادامه دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :