به گزارش تبریزمن،مربی بدنساز سابق تیم فوتبال ماشین سازی تبریز به عنوان مربی بدنساز تیم فوتسال مس سونگون معرفی شد.

مهدی عزیزی مدرس دانشگاه و دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی که سابقه ۱۵ ساله در امر بدنسازی تیم های ورزشی دارد صبح امروز با عقد قرارداد رسمی مسوولیت مربیگری بدنسازی تیم فوتسال مس سونگون را بر عهده گرفت.

گفتنی است مهدی عزیزی در کارنامه مربیگری و فعالیت علمی و ورزشی خود سابقه مربیگری در تیم ملی فوتبال جوانان ایران ( دو دوره )و تیم های فوتبال کاوه صنعتی تهران ، ماشین سازی تبریز و کاوه زنجان به ثبت رسانده است.

خاطرنشان می شود مهدی عزیزی به همراه کادرفنی جدید مس ، وظیفه آماده سازی تیم برای رقابت ]ای لیگ برتر فوتسال کشور در فصل جدید را برعهده خواهد داشت.

نجفی با بیان اینکه علی افضل و محمد ناظم الشریعه گزینه‌های سرمربیگری باشگاه مس سونگون هستند، گفت: تا روز دوشنبه گزینه مدنظر برای تیم فوتسال را انتخاب می کنیم.

مدیرعامل تیم فوتسال مس سونگون درباره انتخاب سرمربی تیمش برای حضور در فصل بعد لیگ برتر، اظهار کرد: علی افضل و محمد ناظم الشریعه گزینه‌های سرمربیگری تیم ما هستند که تا روز دوشنبه با نظر هیات مدیره و کمیته فنی باشگاه گزینه موردنظر را انتخاب می کنیم.

وی ادامه داد: با هر دو مربی صحبت کرده‌ایم و آنها هم طبق هدف‌گذاری های باشگاه برنامه‌های خود را به ما ارائه کرده‌اند. یک تیم فنی خوب با عضویت حسین شمس مربی مناسبی برای تیم فوتسال مس سونگون را انتخاب می‌کند.

نجفی درباره صحبت‌های ناظم الشریعه که گفته بود ابتدا باید تکلیف تیم ملی مشخص شود و سپس باشگاه فصل بعدش را انتخاب کند، تاکید کرد: قبلا صحبت‌هایی مبنی بر اینکه مربیان تیم ملی نمی‌توانند در باشگاه‌ها فعالیت کنند انجام شد اما به تصویب نرسید. تیم ملی به سختی به مربیانش حقوق می دهد، بنابراین مربیان با عقد قرارداد با باشگاه‌ها مبلغی را هم به دست می آورند.

مدیرعامل مس سونگون با بیان اینکه شمس با میل و علاقه شخصی خودش مربیگری نکرد، گفت: حسین شمس پدر فوتسال ایران است و طبق نظر خودش مربیگری نکرد. او مشاور فنی مدیرعامل است و همچنان که عضو کمیته فنی باشگاه است، در انتخاب مربیان هم به ما کمک می‌کند.

نجفی با اشاره به هدف گذاری باشگاه برای فصل پیش‌روی لیگ برتر، اظهار کرد: هدف باشگاه برای حضور در رتبه‌های بالاتر از جایگاه فصل قبل است و برای این کار هم تدابیر لازم را مدنظر داریم. هنوز هیچ بازیکنی را جذب نکرده‌ایم و منتظر انتخاب سرمربی هستیم. احتمالا از دوشنبه یا سه‌شنبه هفته جاری تمرینات مس برای حضور قدرتمند در لیگ برتر آغاز شود.

تیم مس سونگون در هفته اول لیگ برتر فوتسال کشور در یک فینال زودرس میزبان تیم تاسیسات دریایی تهران قهرمان فصل گذشته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :