به گزارش تبریزمن،طبق آخرین شنیده ها گفته می شود بعد از کم لطفی باشگاه تراکتورسازی و عدم تمایل مدیران تراکتور به تمدید قرارداد قدیمی ترین بازیکن تراکتورسازی، شاهد جدایی آخرین بازیکنی باشیم که سرخ پوشان آذربایجان را به لیگ برتر آورده است.

در جدید ترین اخباری که به دستمان رسیده، گفته می شود کیانی وارد سرعین شده است. بعد از واکنش تعداد زیادی از هواداران در خصوص پیوستن مهدی کیانی به پرسپولیس، وی از این کار منصرف شده و در مصاحبه ای گفته است که به خاطر هواداران قید پرسپولیس را زدم.

تیم هایی که در اردوی سرعین حضور دارند، گسترش فولاد تبریز و سیاه جامگان مشهد هستند. با توجه به اینکه گسترش فولاد در خط هافبک دفاعی با کمبود بازیکن مواجه شده و صحبت هایی در خصوص پیوستن به این تیم انجام شده بود، گفته می شود مذاکرات اولیه صورت گرفته و کیانی برای نهایی کردن مذاکرات و عقد قرارداد به سرعین سفر کرده است.

این اخبار در حالی شنیده می شود که هنوز قطعی شدن آن از سوی مسئولان باشگاه گسترش فولاد تأیید نشده است و قطعا در روز های آینده وضعیت نهایی این بازیکن مشخص خواهد شد.

از طرفی تیم سیاه جامگان مشهد نیز با در اختیار داشتن رسول خطیبی سرمربی سابق تیم تراکتورسازی، با حضور در سرعین احتمال پیوستن کیانی به این تیم نیز وجود دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :