آنطور که انتظار می رفت سرازیر شدن مردم در ساعات پایانی مهلت رای گیری به پای صندوق ها و شعب رای شدت گرفت.
نمونه این امر در حوزه های رای گیری منطقه ولی عصر (عج) کلان شهر تبریز کاملا محرز بود، به طوری که شعبه شماره ۵۲ مستقر در مسجد امام صادق (ع) ولی عصر (عج) از ساعت ۱۷ به بعد و در تایم اضافه، شاهد صف طولانی شهروندان برای انجام فریضه سیاسی و ملی قابل توجه بود.

تبریزمن، سرویس سیاسی: طبق مشاهدات خبرنگار تبریزمن، صف رای دهندگان – که تعداد آنها بیش از ۳۰ نفر بود – تا میانه های پیاده روی مشرف به مسجد کشیده شده و هر لحظه بر تعداد آن افزوده می شد، البته این امر تنها مختص این شعبه نیست و سایر شعب این منطقه مانند مسجد جوادالایمه (ع)، حضرت ولی عصر(عج) و مدارس پیرامون آنها نیز با استقبال قابل ملاحظه مردم روبرو گردید.

علی ابراهیمی نماینده فرماندار تبریز در این شعبه اخذ رأی در گفتگو با تبریزمن، با اعلام اینکه در مرحله اول دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حدود یک هزار و ۵۷۰ برگه رای به مراجعه کنندگان صادر شده بود گفت:خوشبختانه تا ساعت ۱۸ امروز بین ۹۰۰ تا ۹۵۰ برگه رای صادر شده و احتمال دارد در مهلت تمدید شده، این تعداد برگه رای به عدد ۴ رقمی نیز افزایش یابد.

وی افزود:هیچگونه تخلفی در داخل شعبه اخذ رای مشاهده نشده است اما متاسفانه تعدادی از هواداران نامزدها در بیرون از شعبه و در مقابل مسجد اقدام به انجام شیطنت های دور از شأن انتخاباتی نمودند که برخورد قاطع با آنها به عمل آمد، کمااینکه اقدامات ناشایست یکی از نامزدهای منتسب به یک مرکز علمی بزرگ پررنگ تر و تاسف آورتر بود!
به گفته ابراهیمی، تعدادی از مسوولان شهری تبریز از جمله شهردار و رییس شورای شهر تبریز، رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر و یکی از نمایندگان اصلاح طلب ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی، در این شعبه اخذ رای به پای صندوق رفته اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :