مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ تا سه روز دیگر تمدید شد.

به گزارش تبریزمن، حسین توکلی اظهار داشت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که علاقمند به ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ و بیست و یکمین المپیاد علمی دانشجویی کشوری هستند اما تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده اند؛ مهلت ثبت نام از متقاضیان تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۵ آذرماه امسال تمدید شد.

وی گفت: بر همین اساس به تمامی داوطلبان یادشده اکیدا توصیه می شود که در این مهلت تمدید شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه اصلاحات دفترچه راهنمای یادشده که در تاریخ ۱۸ آذرماه امسال بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام برای شرکت در این آزمون اقدام کنند.

توکلی افزود: همچنین آن دسته از داوطلبانی که نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند نیز می توانند در صورت تمایل تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۵ آذرماه امسال نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ برای پذیرش دانشجو در ۱۴۳ کد رشته امتحانی شامل ۵۳ کد رشته امتحانی علوم انسانی، ۱۶ کد رشته امتحانی علوم پایه، ۲۸ کد رشته امتحانی فنی و مهندسی، ۲۵ کد رشته امتحانی کشاورزی و منابع طبیع، ۱۳ کد رشته امتحانی هنر و ۸ کد رشته امتحانی دامپزشکی برگزار می شود.

ثبت نام و برگزاری آزمون ۶ کد رشته امتحانی از ۱۴۳ کد رشته امتحانی شامل کد رشته های امتحانی ۱۱۴۷، ۱۱۴۹، ۱۱۵۰، ۱۱۵۱، ۱۱۵۳ و ۱۱۵۸ توسط دستگاه های اجرایی ذیربط و با هماهنگی و نظارت سازمان سنجش صورت می گیرد.

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ در صبح و بعداز ظهر روز های پنج شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :