همه چیز برای یک دیدار تاریخی آماده است، دیداری که هواداران و بازیکنان تراکتور نقش اساسی در آن خواهند داشت…

تبریزمن، سرویس ورزشی: سرخپوشان فوتبال آذربایجان در آخرین بازی فصل خود در دیداری بسیار حساس به مصاف یک تیم اماراتی خواهند رفت، تیمی که مطمئنا روز سه شنبه را، هر نتیجه ای هم که در بازی رقم بخورد، فراموش نخواهد کرد.

هواداران تراکتورسازی، پرشورترین هواداران فوتبال آسیا، آماده هستند تا چه رایگان و چه غیر رایگان، از ساعات اولیه روز سه شنبه، سکوها و صندلی های استادیوم یادگارامام را یک به یک و با حوصله پر کنند و به حمایت از تیم محبوبشان بپردازند.

ده ها هزار نفر بار دیگر دورهم در یک آوردگاه فوتبالی گرد هم خواهند آمد و همین کافیست تا یک روز به یادماندنی در تاریخ فوتبال آذربایجان، ایران و آسیا به ثبت برسد، هر نتیجه ای هم که رقم بخورد، این هواداران هستند که با حضور خود تاریخ سازی خواهند کرد و صعود تراکتور، تنها می تواند این تاریخ سازی را ادامه دارتر کند…

شاگردان امیرقلعه نویی هفته گذشته در عین ناباوری ۴ گل عجیب را از النصر امارات دریافت کردند تا سرمربی سپید موی این تیم در پایان بازی با مشت های گره کرده خود ابراز خوشحالی کند از صعود احتمالی تیمش، اما آیا النصری ها در تبریز، قلب آذربایجان هم توان چنین جولان دادن را خواهند داشت؟ توان جو سازی و درگیری با بازیکنان تراکتور را خواهند داشت؟

تراکتور در بازی های خانگی خود و بویژه در رقابت های آسیایی، هر زمان اراده کرده، توانسته نتیجه دلخواه هوادارانش را بدست آورد، تراکتوری که این روز ها در اوج قرار دارد و نمی خواهد همچون فصل گذشته، پایان تلخی بر یک فصل تلاش رقم بزند، تلخی ای که نتیجه عناد و اشتباهات غیرعمدی! و سریالی بهترین داور کشور بوجود آمد، این بار می تواند با تلاش بازیکنان و دقت آن ها به شیرینی بدل شود…

مصاف روز سه شنبه تراکتور با النصر، بدون شک مهمترین و حساس ترین بازی تاریخ تراکتورسازی است، تراکتوری که در این چند ساله پدیده فوتبال آسیا بوده و حال می تواند با همتی مضاعف، با یک جبران مافات تاریخی، نامش را در تاریخ رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به ثبت رساند.

Photo May 15, 5 44 42 PM

کمتر تیمی می تواند بازی ۴ بر یک باخته را بازگرداند، اما این تیم تراکتور، با این شرایط روحی و نتایجی که بدست آورده اند، در حضور پرشور هواداران یکدست سرخپوش خود، از پس انجام هر کاری برخواهد آمد.

و همین سختی کار و دشواری صعود است که می تواند شیرینی برد را چندین و چند برابر سازد، بردی که اگر بدست آید، در تاریخ فوتبال به ثبت خواهد رسید و سالهای سال از آن صحبت خواهد شد.

حال تنها باید منتظر ماند و دید که آیا سرخپوشان در حضور هزاران نفری هوادارانشان، با انگیزه ای بی نهایت، ماموریت دشوار خود را به سرانجام خواهند رساند یا اینکه ادامه داستان تراکتور در آسیا به سالهای بعد موکول خواهد شد…

آخر اینکه، ساعت ۲۰:۰۰ روز سه شنبه، استادیوم یادگارامام تبریز، تبدیل به قبله فوتبال آسیا خواهد شد، هر نتیجه ای که رقم بخورد، این هواداران تراکتور خواهند بود که در یادها خواهند ماند، بیاییم و با حضور خود، عظمت و شکوه این حضور را دو چندان کنیم…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :