مهدی کیانی گفت: تراکتورسازی با این همه خیل عظیم هواداری که دارد، نباید چنین نتایجی کسب کند.

به گزارش تبریزمن، مهدی کیانی بازیکن محبوب و سابق تراکتورسازی و فعلی گسترش فولاد در خصوص شرایط خود و هم تیمی هایش به خبرنگار تبریزمن گفت: اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و به اهدافمان رسیدیم.

وی ادامه داد: برای حفظ آمادگی جسمانی و هماهنگی خود بر اساس تصمیم کادرفنی اردو و دیدار دوستانه ای تدارک دیده شد که خوشبختانه توانستیم از افت بدنی و کیفیت فنی تیم جلوگیری کنیم.

کیانی در خصوص بازی هفته آینده گسترش فولاد در برابر نفت تهران اظهار کرد: دیدار بسیار دشواری پیش رو داریم. نتایج نفت فعلا خوب نبوده اند اما بازیکنان و کادرفنی این تیم بسیار ماهر هستند. با این حال به دنبال کسب سه امتیاز کامل این دیدار خانگی هستیم.

کیانی

هافبک تیم گسترش فولاد در خصوص عملکرد خوب این تیم در هفته های اخیر لیگ برتر گفت: تلفیق بازیکنان جوان و با انگیزه ای که توسط برنامه ریزی خوب کادرفنی در ترکیب حضور دارند، باعث شده تا انگیزه و تلاش در کنار تجربه قرار گرفته و باعث نتیجه گیری خوب تیم شود.

وی در پاسخ به این سوال که برنامه گسترش فولاد همچنان بالاتر قرار گرفتن از تراکتورسازی خواهد بود، اظهار کرد: فعلا برای ما موفقیت باشگاه گسترش فولاد مهم تر از همه چیز است و اهمیتی ندارد که تراکتورسازی بالاتر از ما باشد و یا پایین تر.

کیانی در خصوص وضعیت کنونی باشگاه تراکتورسازی هم گفت: آرزو می کنم تراکتور هر چه زود تر به شرایط خوب خود بازگشته و بار دیگر دل هواداران پرتعداد خود را شاد کند، حیف است که با این پتانسیل چنین نتایجی بدست آید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :