کمپانی موتورولا، اولین بار در سال ۱۹۷۳، با ارائه گوشی‌های همراه، دنیای موبایل را متحول کرد و سپس، با عرضه گوشی‌های تاشو در بیش از ده سال پیش، باز هم این کار را تکرار کرد و اکنون، قول داده که در ماه آینده، دوباره دنیای موبایل را دچار تحول کند. 

به گزارش تبریزمن، کمپانی‌های Motorola Mobility و Lenovo، آماده می‌شوند تا با معرفی دو گوشی هوشمند جدید Moto Z Style و Moto Z Play، در تاریخ ۹ ژوئن، ما را شگفت‌زده کنند (یا حداقل تلاش کنند). هفته پیش، در آستانه رویداد ۹ ژوئن، موتورولا ویدویی از گوشی‌های RAZR Clamshell منتشر کرد. امروز، این کمپانی، درباره ارتباط این گوشی‌های تاشوی قدیمی با فعالیت‌های جدیدش، کمی توضیح داد: در تاریخ ۹ ژوئن (۲۰ خرداد)، موتورولا تصمیم دارد تا دوباره، «دنیای موبایل را متحول کند.» آن‌ها پیش از این با اولین گوشی موبایل در سال ۱۹۷۳، و سپس با ارائه گوشی RAZR Clamshell که همه خواستار آن بودند، این کار را کرده‌اند.

موتورولا، روز گذشته در اکانت توییتر خود، وجود MotoMod را تأیید کرد. MotoModها، مدول‌هایی هستند که کاربران می‌توانند آن‌ها را به قسمت پشتی گوشی‌های Moto Z و Droid Z چسبانده و ویژگی‌های جدیدی به آن‌ها اضافه کنند (برای مثال، یکی از این ماژول‌ها یک دوربین پیشرفته با زوم اپتیکال است).

همچنین، لنوو هم تصمیم دارد موبایلی با نام Project Tango در تاریخ ۹ ژوئن معرفی کند، پس باید منتظر اخبار زیادی در ماه آینده باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :