در طی روز های اخیر شاهد هجمه هایی علیه شهرداری و شورای شهر تبریز از سوی برخی جریان ها، افراد و رسانه هایی هستیم که قصد دارند با حاشیه سازی و ایجاد جو روانی، روند بررسی تخلفات احتمالی صورت گرفته از سوی معدوی از افراد را به عنوان فرصتی برای بدنام کردن کل مجموعه شورا و شهرداری مورد استفاده قرار داده و به زعم خود از آب گل آلود ماهی بگیرند .

تبریزمن، سرویس سیاسی: جریانی که بعد از شکست در انتخابات مجلس دهم  تنها چاره ی خود را در بازگشت مجدد به شورا و شهرداری می داند و  برای نیل به این هدف به هیچ حد و مرز انسانی و اخلاقی پایبند نیست  و حاضر است مصالح و منافع شهر و دیار خود را به پای مقام و منصب خود قربانی نماید .

در مقطعی که تبریز با مدیریت قوی شخص شهردار تبریز و با حمایت های اعضای شورا دوران شکوفایی و رشد خود را طی می کند و در حال بازیابی جایگاه و موقعیت منطقه ای و حتی جهانی می باشد ،ایجاد وقفه در این روند چه معنایی به جز خیانت به مردم تبریز و آذربایجان دارد؟ آقایانی که با خرید چند رسانه و اجیر کردن تعدادی افراد به دنبال راه انداختن کمپین های تبلیغاتی علیه شهرداری هستند باید بدانند که در پیشگاه مردم مورد قبول نیستند و بخش قابل توجهی از شهروندان رفتارهای آنها را نمی پسندند .

اگر تصور آقایان بر این است که مردم تحت تاثیر برخی نوشته ها و اتهام های  ثابت نشده به خدمتگزاران خود پشت می کنند ،به طور قطع یقین در اشتباه هستند و در مواقع لازم به طور واضح و مشخص نیز پاسخ مناسب را از شهروندان دریافت خواهند کرد .

نتایج انتخابات مجلس دهم شاهدی قوی بر این مدعا است که نشان داد مردم با مقایسه عملکردها است که آرای خود را به صندق های رای می اندازند و فردی که مدتها سکاندار مقام مدیریت شهری تبریز بود در نتیجه همین مقایسه بود که حتی از راهیابی به دور دوم عاجز ماند و علیرغم صرف هزینه های میلیاردی که منبع آنها نیز محل بحث است ،حائز آرای بسیار اندکی شد .

روندی که احتمالا در انتخابات شورا نیز تکرار خواهد شد و آقایان از همین جا بود که احساس خطر کردند و با بهره گیری از برخی اتفاقات در شهرداری و شورا و از طریق سوء استفاده  از برخی رسانه ها که علیرغم یدک کشیدن نام تبریز ، هیچ تعصب و تعلقی به آن ندارند ، شروع به ایجاد جو سنگین روانی و تبلیغاتی علیه خدمتگذاران این مردم در شهرداری و شورای شهر نموده اند و هر روزه با انتشار اخبار غیرواقعی سعی دارند که به زعم خود شورا و شهردار محترم را نزد مردم بی اعتبار نمایند تا شاید از این طریق سرپوشی بر کم کاری های دوران مدیریت خود بگذارند .

افرادی که در دوران مدیریتی خود علیرغم سرازیر شدن درآمدهای کلان به صندوق شهرداری، تقریبا هیچ پروژه کلان و زیربنایی در این شهر انجام نداند و بخش قابل توجهی از درآمدهای شهرداری را صرف پروژه های بی کیفیت و غیر استانداری کردند  که نه تنها استفاده ای برای شهروندان نداشته ، بلکه به محلی برای تحمیل هزینه های مادی و معنوی  به آنها نیز تبدیل شده است که از جمله می توان به پروژه هایی چون اتوبان پاسدارن ،روگذرهای غیر استاندارد احداث شده در برخی نقاط ،دالان انحرافی فلکه دانشگاه ،نرده کشی غیر اصولی و زندان مانند خیابانهای مرکزی شهر و بسیاری پروژه ها و طرح های ناموفق دیگر اشاره کرد .

توصیه ما به این آقایان این است که راه رسیدن به نمایندگی مردم شریف تبریز چه در قالب شورا یا نماینده مجلس از مسیر خدمت و تلاش شبانه روزی می گذرد و احتمالا در آینده انتخاب شهرداران  نیز به آرای عمومی گذاشته خواهد شد، لذا اندکی صبر  نمایند و به جای تهمت و افترا، صادقانه از طریق شرکت در انتخابات شورا و شهرداری دوباره خود را در معرض قضاوت و انتخاب مردم قرار دهند تا عیارشان حداقل برای خودشان مشخص گردد .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :