به گزارش تبریزمن، با تراکتورسازی و نفت تهران که با حضور بیش از نود هزار هوادار در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد که بخاطر احتمال قهرمانی تراکتوری ها از حساسیت بالایی برخوردار بود.

این دیدار که در یمه دوم با نتیجه سه بر یک به نفع تیم میزبان در جریان بود با اخراج تیموریان از سوی داور بازی شرایط به کل تغییر کرد و با یکی دو واکنش نادرست و اشتباه حامد لک در کمتر از یک ربع نتیجه سه بر سه تساوی شد تا اصفهانی ها به جشن قهرمانی نزدیک شوند.

طبق خبرهای منتشره از سوی خبرگزاری مختلف، در دقایق انتهایی بازی شایعه ای در ورزشگاه میپیچد که خبر از تساوی سپاهان در اصفهان را به بازیکنان، کادر فنی و تماشاگران میدهند و انگار متاسفانه تابلو اسکوبورد ورزشگاه هم یا نتیجه را اشتباه میزند یا خاموش میشود که بازیکنان تراکتور بعد از پایان بازی با فکر اینکه قهرمان شده اند دور افتخار میزنند و برخی از هواداران هم وارد زمین میشوند که این اتفاق برای برگرداندن نظم از سوی نیروی انتظامی حاضر در ورزشگاه به برخود با هواداران وارد زمین شده می انجامد که باعث مصدومیت چندین هوادار و انتقالشان به بیمارستان با آمبولانس میشود.

بعد از این موضوع و روشن شدن اینکه تیم نایب قهرمان شده جو ورزشگاه متشنج میشود و صندلی های شکسته از وسیسوی هواداران به زمین پرتاب میشود.بازیکنان به نیمکت ها میروند ولی جو بد ورزشگاه تا جایی ادامه پیدا میکند که دوباره نیروهای انتظامی مجبور به برخورد با هواداران برای خالی کردن ورزشگاه میشوند.

بعد از پایان بازی در رسانه های مجازی اخبار متعددی از تلاش برخی افراد بای شایعه سازی در مورد قهرمانی تیم به ظن اینکه با این روش میتوان شوک ناشی از دست دادن قهرمانی را از بین برد میپردازند، کاری که برعکس جواب داده و جو ورزشگاه را بیشتر ملتهب میکند.

در حال حاضر همه بدنبال جواب سوالهایشان هستند و خبرگزاری ها و رسانه های مختلف در کنار هوادارانی که در صفحات مجازی در حال انتشار اخبار مختلف می باشند به حواشی بازی تبریز میپردازند.

طبق اعلام خبرنگار ما از ورزشگاه، در حال حاضر ورزشگاه خالی شده و هواداران آنجا را ترک کرده اند ولی کاروان بازیکنان دو تیم هنوز در ورزشگاه حضور دارند.

با این احوال جشن قهرمانی یکصد هزار نفری به به جئ متشنجی تبدیلمیشود که معلوم نیست چه کسی مسئول این اتفاقات تلخ می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :