رئیس ستاد نظارت بر انتخابات آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه حدود ۶ هزار ناظر انتخابات امر نظارت بر انتخابات استان را انجام می دهند، گفت : موردی که انتخابات را خدشه دار کند تا کنون در استان گزارش نشده است .

به گزارش تبریزمن، عباسعلی اسدی اظهارکرد : نامزدها و طرفداران آنها موارد گفته شده را تا حدود زیادی رعایت کرده اند و گزارش حادی وجود ندارد .

وی افزود : مردم فهیم حوزه های انتخابیه با شور و شوق در این مرحله شرکت و نامزدهای مورد نظر خود را انتخاب می کنند .
اسدی گفت : مردم همیشه ثابت کرده اند که پیرو ولایت هستند و به فرمایش های رهبری لبیک می گویند ،بر این اساس استقبال مناسبی از انتخابات کرده اند .

وی خاطر نشان کرد : انتخابات تا کنون در سلامت کامل برگزار شده و همکاری مناسبی بین دستگاه های متولی انتخابات در استان وجود دارد .

در استان آذربایجان شرقی مرحله دوم انتخابات در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو، اهر و هریس، مرند و جلفا، مراغه و عجب شیر، شبستر و سراب برگزار می شود.

بر اساس اعلام رئیس ستاد انتخابات استان ، یکهزار و ۱۱۱ شعبه ثابت شهری، ۳۰ شعبه سیار شهری، ۴۸۹ شعبه روستایی و ۲۲۵ شعبه سیار روستایی برای مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در آذربایجان شرقی تعیین شده است.

آذربایجان شرقی با بیش از سه میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۱۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی است که در مرحله نخست دهمین دوره این مجلس تعداد ۱۰ نماینده با کسب اکثریت آرا به مجلس راه یافتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :