به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی در روزهای اخیر بازیکنان خارجی خود را خریداری کرده و نقاط ضعف خود را ترمیم کرده بود. این بار نیز نوبت به یک بازیکن دورگه استرالیایی – فیلیپینی رسید که قرار است پس از جدایی حبیب گردانی از تیم و پیوستن به سپاهان، جای خالی او را در ترکیب پر کند.

ایان رمزی ۲۷ ساله با نزدیک به ۸ هزار دقیقه سابقه بازی در لیگ سطح اول کشور استرالیایی همراه با تیم های مطرح این کشور، بازیکن تازه واردی است که در فصل آینده باید در رقابت های داخلی و لیگ قهرمانان آسیا به تراکتورسازان یاری برساند.

می توان مهمترین و بارزترین ویژگی رمزی را در سرعت بالا و تکنیک عالی او به عنوان یک مدافع دانست. او به عنوان مدافع کناری در تیم های گذشته خود بارها توانسته تا با استفاده از این دو ویژگی منحصر به فرد، از کناره های زمین نفوذ کرده و حملات زیادی را برای تیم خود پایه ریزی کند.

سرعت بالا و تکنیک خوب این بازیکن باعث شده تا چند باری در ترکیب تیم های خود در پست هافبک چپ نیز به کار گرفته شده و بیشتر در کار های تهاجمی حضور داشته باشد که نشان از تطبیق و مهارت بالای بازی این بازیکن می باشد.

رمزی همواره در تیم های مطرح خود از جمله ملبورن سیتی، آدلاید یونایتد و سیدنی اف سی، جزو بازیکنانی بوده که بیشتری بازی ها را برای تیم خود انجام داده و از این نظر دارای تجربه فوق العاده ای می باشد. تیم سیدنی اف سی که اولین تیم حرفه ای رمزی در رقابت های لیگ استرالیا بوده است، تا به حال دو بار قهرمان رقابت های لیگ استرالیا شده است که در یکبار آن در فصل ۲۰۰۹/۱۰ رمزی نیز جزو ترکیب این تیم بوده است.

رمزی یک بار همراه با تیم آدلاید یونایتد پیروزی ۸ بر یک را تجربه کرده و همراه با دیگر تیم ها نیز چندین پیروزی با اختلاف ۴ و یا ۵ گل نیز به چشم می خورد. از طرف دیگر باخت های ۷ بر ۱ و ۶ بر یک همراه با تیم آدلاید یونایتد در برابر بریزبان روز و وسترن سیدنی نیز سنگین ترین باخت هایی می باشند که او تجربه کرده است.

رمزی در ده بازی آخر خود توانسته است تا به عنوان یک مدافع کناری، سه بار گلزنی کند و به نوعی می توان با قاطعیت گفت که این بازیکن در دوران اوج بازی خود به سر می برد. پس از سال ها بازی در لیگ استرالیا و در کنار بازیکنان با کیفیت این کشور که همواره پای ثابت جام جهانی بوده و در رقابت های بین المللی نتایج خوبی کسب کرده است، رمزی خواهان تجربه ای جدید در تیمی پرطرفدار و پر آوازه در مجامع بین المللی که به خاطر هوادران پرشور خود در جهان بر سر زبان ها افتاد، می باشد. بدون شک او نیز همچون سه بازیکن خارجی دیگر جذب شده تیم تراکتورسازی، یکی از بهترین خارجی های ایران خواهد بود.
Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :